Wyślij wiadomość Zadzwoń

Aplikacja dla deweloperów

big-eye.svg

Dla nieruchomości

Prezentuj i sprzedawaj inwestycje jeszcze przed ukończeniem ich budowy. Stworzymy realistyczną i interaktywną wizualizację Twoich budynków, które klientom wyobrazić ich nowy dom lub biuro

time.svg

Dla marketingu

Zainteresuj klientów marką i ofertą swojej firmy za pomocą aplikacji VR, interaktywnych katalogów inwestycji, klikalnych banerów i realistycznych wizualizacji.

big-head.svg

Do rekonstrukcji

Przenieś swoich klientów do nieistniejącyh miast lub budowli. Razem stworzymy realizstyczną wizualizację tego co już nie istnieje, ale wraca do życia na ekranie stołu komputera i tabletu

Napisz wiadomość
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych

Aplikacja dla deweloperów Homer to innowacyjne, autorskie narzędzie. Projekt ten jest w pełni interaktywnym, wirtualnym portfolio i stanowi nowoczesną alternatywę dla tradycyjnych katalogów inwestycji. Oferuje funkcje, których nigdy nie miały kartonowe makiety i modele obiektów. Homer pozwala na zaprezentowanie odbiorcom najważniejszych cech budynków oraz ich otoczenia, a jednocześnie daje szerokie możliwości integracji danych.


Spis treści
Zaawansowana interakcja
Namacalna trójwymiarowość 
Promocja brandingu 
Moduł analityczny 
Porównywanie mieszkań 
Łatwa integracja 
Współpraca z Odyssey Crew


Aplikacja dla deweloperów Homer

Aplikacja dla deweloperów Homer to więcej niż zwykłe oprogramowanie. To efektowny sposób na prezentację inwestycji. Potencjalny klient może odbyć dzięki niej wirtualną podróż po trójwymiarowej makiecie. Realistyczna grafika pozwala na zwiedzenie okolicy, dostosowanie wnętrza czy obejrzenie widoku z okna mieszkania, a także porównanie poszczególnych ofert ze sobą. Za sprawą dynamicznie aktualizowanej bazy projektów, deweloper ma łatwy dostęp do wszystkich makiet. Poszczególne projekty można prezentować bezpośrednio na dużym ekranie, komputerze czy tablecie. Wizualizacja wnętrz mieszkań pozwala na ich swobodne modyfikowanie, np. pod kątem podziału pomieszczeń, stylu czy wyposażenia.

Zaawansowana interakcja

Aplikacja Homer korzysta z nowoczesnych rozwiązań, które znacząco podnoszą jakość interakcji. Dotyczy to zwłaszcza technologii zaczerpniętych z branży gier komputerowych, jak np. wirtualna rzeczywistość. W połączeniu z obsługą ekranem dotykowym, klient może wejść w bezpośrednią interakcję z cyfrowym obiektem. W kilka sekund inwestor przenosi się do przyszłego domu lub biura, oglądając okolicę i wybierając pośród dostępnych ofert. Do najważniejszych atutów każdej inwestycji należy jej lokalizacja oraz najbliższe otoczenie. Zaprojektowane w aplikacji Homer makiety oddają rzeczywistość bardzo precyzyjnie, włącznie z miejscami postojowymi w garażach, klatkami schodowymi czy ogrodami dachowymi.Namacalna trójwymiarowość

Realizując projekty VR, zdobyliśmy doświadczenie, które pozwoliło nam osiągać niezwykłe efekty w kreowaniu trójwymiarowych obiektów. Aplikacja Homer daje możliwość zaprezentowania inwestycji deweloperskich w sposób unikalny, a przy tym bardzo widowiskowy. Z pomocą aplikacji Homer można sprawnie przełączać się pomiędzy mieszkaniami, a także podglądać dodatkowe elementy budynku i dopasowywać styl poszczególnych wnętrz. W ten sposób odbiorca ma wrażenie interakcji z kompleksowym i szczegółowym obiektem, który w przyszłości może stać się jego fizyczną własnością.


Deweloper podczas prezentacji nieruchomości


Interaktywne makiety inwestycji w aplikacji dla deweloperów Homer

Aplikacja dla deweloperów Homer zapewnia szybki dostęp do makiet inwestycji. Nie tylko realistycznie odwzorowują one budynek i jego najbliższe otoczenie, ale też zawierają wiele kluczowych informacji dotyczących elementów zlokalizowanych niedaleko inwestycji. Dotyczy to np. sklepów, placów zabaw, punktów usługowych czy dróg. Dynamiczna architektura aplikacji Homer w połączeniu z wbudowanym modułem analitycznym zapewnia sprawną integrację głównych narzędzi sprzedażowych. Umożliwia zbieranie informacji o kluczowym znaczeniu dla użytkownika.

Promocja brandingu

Skorzystanie z aplikacji Homer to także pomysłowa forma promocji brandingu, która może pomóc deweloperowi wyróżnić swoją działalność na tle konkurencji. Klienci zyskują szansę odbycia trójwymiarowej podróży, w trakcie której poznają historię marki oraz szczegóły dotyczące oferty. Aplikacja Homer optymalizuje i poprawia skuteczność sprzedaży. Umożliwia bowiem analizę efektywności pracowników oraz badanie zachowań użytkowników. Aplikacja pozwala również na korzystanie z materiałów multimedialnych do promowania inwestycji oraz wzbudzania zainteresowania w odbiorcach.

Moduł analityczny

Aplikacja Homer jest jednocześnie zaawansowanym modułem analitycznym. Użytkownik może dzięki niemu poznać nawyki swoich klientów, a na ich podstawie zaplanować efektywną strategię promocyjną i zwiększyć skuteczność sprzedaży. Sama makieta to nie wszystko. Na jej podstawie przygotować można profesjonalne wizualizacje 3D, wizualizacje panoramiczne i materiały filmowe. Rozwiązania te dodatkowo ułatwiają promowanie inwestycji w mediach społecznościowych, na blogach branżowych czy też stronach internetowych.

Porównywanie mieszkań

Aplikacja Homer wyposażona została w praktyczną wyszukiwarkę mieszkań. Pozwala ona klientom na łatwe znalezienie obiektu optymalnie dopasowanego do ich specyficznych wymagań, np. pod kątem układu pomieszczeń, metrażu, ceny, dostępności lub określonych atrybutów dodatkowych. Za pośrednictwem aplikacji Homer klienci mogą bezpośrednio porównywać ze sobą poszczególne cechy mieszkań i wybrać ofertę najbardziej dla nich odpowiednią.

Łatwa integracja

Deweloper ma możliwość pozostawania w stałym kontakcie z zainteresowanymi, dzięki opcji zapisu na powiadomienia z poziomu aplikacji. Aplikacja Homer zapewnia łatwą integrację z systemami CRM i CMS. Dane wymieniane są za pośrednictwem popularnych typów plików, np. XML i JSON. Informacje o klientach są w pełni bezpieczne ze względu na szyfrowanie protokołem SSL.
Autorska aplikacja dla deweloperów i inwestorów Odyssey Crew

Dla dewelopera aplikacja Homer jest sposobem na zwiększenie siły rażenia własnego portfolio. Jego interaktywność wzbudza zainteresowanie klientów, którzy zafascynowani realistycznymi makietami mogą lepiej wyobrazić sobie wygląd przyszłego domu czy biura. Potencjalni inwestorzy mogą też wybrać się na wirtualny spacer. Rozbudowany interfejs pozwala na obejrzenie projektu z każdej strony oraz zwiedzenie okolicy, a nawet zmianę pory dnia.


Dla nieruchomości

Aplikacja dla deweloperów Homer to nowoczesne narzędzie, przeznaczone do prezentacji nieruchomości. W opracowaniu tego rozwiązania zastosowaliśmy nowoczesne technologie, wykorzystywane do tej pory głównie w branży gier komputerowych. Interaktywne makiety mają ogromny potencjał sprzedażowy, który zachęcił nas do opracowania aplikacji dedykowanej promowaniu nieruchomości. Trójwymiarowe wizualizacje dają nieograniczone możliwości personalizacji ofert, a tym samym stanowią niespotykaną wcześniej formę prezentacji inwestycji. Na bieżąco staramy się poprawiać jakość grafiki i zwiększać wachlarz funkcji dostępnych w aplikacji Homer.


Dla marketingu

Aplikacja Homer pozwala na prezentowanie i sprzedawanie inwestycji na długo przed ukończeniem ich fizycznej budowy. Nasze wizualizacje budynków są realistyczne i wysoce interaktywne, dzięki czemu dają klientom dobre wyobrażenie o ich przyszłym domu czy biurze. Rozwiązanie to pozwala na zainteresowanie odbiorców marką, a także utrzymanie ich uwagi za pomocą klikalnych banerów, aplikacji VR, interaktywnych katalogów inwestycji oraz realistycznych wizualizacji. Zapraszamy do skorzystania z naszej aplikacji i nawiązania stałej współpracy z Odyssey Crew.

Pomysł już masz,
my zajmiemy się resztą