Wyślij wiadomość Zadzwoń

Interaktywna makieta inwestycji. Jak możesz ją wykorzystać?

O
Autor: O C Grudzień 2019
clock 3 lata
Interaktywna makieta inwestycji to rozwiązanie, z którym powiązane są liczne korzyści. Prezentacja projektu wzbogaconego o niezbędne narzędzia sprzedażowe jest znakomitym sposobem na jego wypromowanie. Wirtualna makieta może efektywnie przyczynić się do wzrostu sprzedaży mieszkania, domu czy biura jeszcze przed faktyczną realizacją inwestycji. Dziś chcielibyśmy Ci przedstawić kompleksową ofertę w tym zakresie.

Spis treści
Czym jest? 
Aplikacja Homer 
Wirtualny spacer 
Wysoki poziom realizmu 
Kompleksowa interakcja 
Optymalizacja i sprzedaż 
Nasza oferta
 

Czym jest interaktywna makieta inwestycji?

Interaktywna makieta inwestycji to wirtualny model określonego projektu architektonicznego. Do jego opracowania służy trójwymiarowa grafika, pozwalająca na bardzo realistyczne odwzorowanie poszczególnych założeń konstrukcyjnych jeszcze przed faktycznym ukończeniem obiektu. Stanowi niezwykle efektywną formę prezentacji inwestycji, będąc tym samym idealnym sposobem na jej zareklamowanie. Bezpośredni kontakt z makietą może zachęcić do współpracy potencjalnych inwestorów, zanim jeszcze poniesione zostaną pierwsze koszty związane z realizacją projektu.


Aplikacja Homer

W ramach współpracy z Odyssey Crew wszystkie narzędzia sprzedażowe integrowane są w aplikacji Homer. Obejmuje ona szereg przydatnych funkcji, które znacząco ułatwiają prezentację projektu. To praktyczny sposób na zaciekawienie klientów interaktywnym portfolio. Aplikacja spełnia funkcję zarówno katalogu inwestycji, jak i jej interaktywnego modelu. Pozwala na zaprezentowanie najważniejszych cech obiektów oraz ich otoczenia. Baza projektów jest aktualizowana, dzięki czemu makiety pozostają zawsze dostępne. Zaprezentować można je na dużym ekranie, w przeglądarce komputera czy też za pomocą tabletu. Aplikacja Homer posiada wbudowany moduł analityczny oraz dynamiczną architekturę. Zapewnia dostęp do zintegrowanych narzędzi sprzedażowych, które zbierają informacje o kluczowym znaczeniu dla powodzenia inwestycji.
 

Wirtualny spacer

Jedną z możliwości oferowanych przez interaktywną makietę jest wirtualny spacer po inwestycji. Za sprawą intuicyjnego i rozbudowanego interfejsu klienci mogą obejrzeć obiekt z każdej strony. Aplikacja pozwala też na zwiedzenie okolicy oraz uwzględnienie pory dnia. Wnętrza poszczególnych mieszkań, domów czy biur odwzorowywanych przez makietę można dowolnie urządzić i wyposażyć. Projekt da się też dostosować pod względem podziału pomieszczeń. Do kluczowych cech każdej inwestycji należy otoczenie i lokalizacja. Zaprojektowane w ramach aplikacji Homer makiety oddają rzeczywistość bardzo dokładnie, włącznie z uwzględnieniem klatek schodowych, ogrodów dachowych czy miejsc postojowych w garażach. Tak przygotowana makieta inwestycji może zabrać klientów w prawdziwie wirtualną podróż.


Prezentacja cyfrowej makiety inwestycji


 

Wysoki poziom realizmu

Realistyczna grafika uprzyjemnia zwiedzanie okolicy, dostosowywanie wnętrz czy podziwianie widoków z okien domu, mieszkania czy biura. W połączeniu z ekranami dotykowymi, wirtualne projekty architektoniczne zapewniają zupełnie nową jakość interakcji. Wykorzystanie możliwości oferowanych przez nowoczesne technologie daje klientom szansę na odwiedzenie budynku jeszcze przed jego wybudowaniem. W ciągu paru sekund mogą ocenić opłacalność inwestycji i wybrać najlepszą dla siebie ofertę. Atutem tego rozwiązania jest niezwykle realistyczna grafika. Załoga Odyssey Crew posiada duże doświadczenie w realizacji projektów VR, co przełożyło się na doskonałą jakość efektów trójwymiarowych. W połączeniu z możliwościami oferowanymi przez aplikację Homer, takie rozwiązanie pozwala na niezwykle widowiskowe zaprezentowanie każdej inwestycji.
 

Kompleksowa interakcja

Z poziomu aplikacji Homer można się sprawnie przełączać między poszczególnymi mieszkaniami i zmodyfikować aranżację ich wnętrza, a także korzystać z podglądu piwnic, garaży oraz innych elementów dodatkowych budynku. W ten sposób kreowane jest szczegółowe i kompleksowe wyobrażenie na temat danego obiektu, który w przyszłości będzie w stanie spełnić wszystkie pokładane w nim oczekiwania. Makiety wzbogacane są o najdrobniejsze szczegóły. Realistycznie odwzorowywane jest nie tylko otoczenie budynku oraz pobliskie atrakcje, ale też miejsca istotne z punktu widzenia inwestorów. Dotyczy to m.in. punktów usługowych, sklepów, placów zabaw czy dróg.
 

Interaktywna makieta inwestycji w Odyssey Crew

Interaktywna makieta inwestycji Odyssey Crew pomaga klientom w odnajdywaniu inwestycji potencjalnie najlepiej dostosowanej do ich potrzeb pod względem metrażu, ceny, układu pomieszczeń czy dostępności balkonu lub innych atrybutów dodatkowych. Korzystanie z aplikacji Homer może być sposobem na wypromowanie własnej marki. Udostępnianie klientom dostępu do trójwymiarowej makiety warto połączyć z przybliżeniem historii swojej firmy oraz szczegółów oferty w angażującej i atrakcyjnej formie. Interaktywne wizualizacji oferowane przez Odyssey znajdują zastosowanie w wielu branżach. Przygotowujemy rozwiązania idealne dla rynku nieruchomości, pozwalające na prezentację oraz sprzedaż inwestycji jeszcze przed ich faktycznym ukończeniem. To niezwykle nowoczesne narzędzie przeznaczone jest przede wszystkim dla deweloperów oraz inwestorów, którzy pragną odpowiednio wypromować swoją ofertę.


Optymalizacja i sprzedaż

Aplikacja Homer posiada wbudowany moduł analityczny. Pozwala on na rozpoznanie nawyków klientów, a tym samym sprzyja planowaniu skutecznej strategii promowania inwestycji. W rezultacie zwiększyć można efektywność działu sprzedażowego. Na podstawie makiety przygotowywane są liczne materiały filmowe oraz trójwymiarowe wizualizacje panoramiczne. Narzędzia te mogą posłużyć do promowania inwestycji w mediach społecznościowych, a także na blogach branżowych oraz stronach internetowych. Klienci mogą w ten sposób łatwo porównywać ze sobą kluczowe cechy poszczególnych mieszkań, w rezultacie wybierając rozwiązanie najlepiej przystosowane do ich potrzeb. Możliwość zapisu na powiadomienia z poziomu aplikacji ułatwia zachowanie kontaktu z zainteresowanymi osobami. Dzięki zgodności z licznymi systemami CRM i CMS oraz wymianie danych w plikach XML czy JSON, dane klientów przez cały czas są dobrze chronione. Obecność protokołu SSL daje gwarancję szyfrowania każdego transferu informacji.
 

Oferta Odyssey Crew

W Odyssey Crew czerpiemy doświadczenia z możliwości, które oferują nowoczesne technologie. Początkowo nasze studio projektowe zajmowało się tworzeniem wizualizacji o charakterze historycznym, które umożliwiły zwiedzanie miejsc z minionych czasów. Makiety interaktywne z czasem zaczęły oferować coraz ciekawsze doświadczenia, które uczą i bawią. Ich ogromny potencjał sprzedażowy sprawił, że do oferty wprowadzone zostały również aplikacje ułatwiające promowanie nieruchomości. Trójwymiarowy projekt daje praktycznie nieograniczone możliwości w zakresie personalizacji obiektów różnego typu. Wysoka jakość grafiki, szeroki wachlarz funkcji oraz coraz większa interaktywność sprawiają, że oferowane przez nas aplikacje w stu procentach spełniają potrzeby klientów. Zachęcamy do nawiązania współpracy i wspólnego promowania inwestycji.

Inne wpisy

(4 lata)

Interaktywna makieta nieruchomości - przyszłość na wyciągnięcie ręki

(3 lata)

Makieta 3D inwestycji deweloperskiej

(4 lata)

Wirtualne spacery 3D jako doskonałe rozwiązanie dla deweloperów i inwestorów

Pomysł już masz,
my zajmiemy się resztą