Wyślij wiadomość Zadzwoń

Interaktywna makieta nieruchomości - przyszłość na wyciągnięcie ręki

O
Autor: O C Wrzesień 2019
clock 4 lata

Interaktywna makieta nieruchomości to coraz bardziej rozwijająca się forma przedstawiania inwestycji. Dzięki niej w łatwy i przystępny sposób przedstawisz swój projekt w ciekawej formie graficznej. Wykorzystywanie nowoczesnych metod wizualizacji znacznie ułatwia odbiorcom wyobrażenie sobie finalnego efektu inwestycji. W ten sposób można z łatwością wprowadzić ewentualne poprawki, a także uniknąć rozczarowania. Interaktywne makiety są nazywane rewolucją na rynku deweloperskim. Dzięki nim możesz poznać nowe możliwości sprzedażowe. Jest to innowacyjne narzędzie sprzedażowe skierowane do inwestorów i deweloperów.


Spis treści

Wsparcie w sprzedaży nieruchomości

Nasza oferta

Co zyskujesz dzięki naszej aplikacji?


Interaktywna makieta nieruchomości skutecznym narzędziem sprzedaży nieruchomości


Wykorzystywanie innowacyjnych rozwiązań, takich jak interaktywna makieta nieruchomości, jest przyszłością praktycznie każdej gałęzi przemysłu. Rynek deweloperski, otwierając się na tego typu rozwiązania, kilkukrotnie zwiększył swoje zyski. Jak wiadomo, jako inwestor chciałbyś najpierw obejrzeć obiekt, który decydujesz się wesprzeć finansowo, licząc na późniejsze zyski. W przypadku nieruchomości jest to często utrudnione, ponieważ zazwyczaj projekt inwestycyjny jest w fazie kreowania lub początkowej budowy. W celu ułatwienia wizualizacji i pobudzenia wyobraźni coraz częściej wykorzystuje się specjalistyczne makiety w technologii 3D, które z łatwością przedstawią zamysł inwestycji.


Znając Twoje oczekiwania i potrzeby, stworzymy projekt nieruchomości w przystępnej formie interaktywnej wizualizacji. Nowoczesne rozwiązania technologiczne praktycznie całkowicie zastąpiły tradycyjne makiety. Realne i dokładne odwzorowanie przenosi rozmowę z klientem na zupełnie inny poziom.Wirtualny świat nieruchomości


Jeśli jesteś deweloperem, to z pewnością nie jednokrotnie spotkała Cię sytuacja, w której potencjalny klient miał trudności z wyobrażeniem sobie przyszłego mieszkania. Interaktywne technologie są odpowiedzią na tego typu problemy. Specjalnie dedykowana aplikacja pozwala na mobilny podgląd danej inwestycji, wykorzystując przy tym technologię 3D. Dodatkowym atutem przemawiającym za wyższością wirtualnych rozwiązań jest niezwykle realistyczne oddanie pomysłu. Każdy detal jest szczegółowo przemyślany i stworzony z dbałością o najmniejszy szczegół. Zajrzyj do swojego przyszłego mieszkania, dzięki aplikacji Homer.


Osiedle 3D


Poznaj ofertę interaktywnych makiet nieruchomości w Odyssey Crew


Naszą specjalnością jest nadawanie Twojej inwestycji realnych kształtów poprzez ukazanie jej w formie interaktywnej makiety. Nasza oferta jest w pełni kompleksowa, dlatego też zadbamy o sprzęt niezbędny do działania aplikacji. Dostarczymy, a także skonfigurujemy go tak, abyś mógł z niego prawidłowo korzystać. W dzisiejszych czasach, aby odnieść sukces w dowolnej branży, należy się skupić na zaciekawieniu klienta, co nie jest łatwe, kiedy otacza nas tak wiele bodźców. Zrobisz to dzięki niezwykle realistycznym interaktywnym projektom, z których zbudujesz jedyne w swoim rodzaju portfolio. Pomóż swoim klientom wyobrazić sobie ich przyszły dom, w którym będą spędzać niezapomniane chwile albo biuro, w którym zapomną, że praca to obowiązek. Nasza aplikacja pozwoli Ci na zabranie klienta w wirtualny spacer. Dynamiczne przedstawienie projektów architektonicznych w interaktywnej aplikacji przełoży się na istotne wzrosty sprzedaży.


Plan, wizualizacja, sprzedaż - od pomysłu do realizacji


Zależy nam na Twoim zadowoleniu, dlatego też do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Tworzymy go na podstawie spersonalizowanych potrzeby oraz wymagań. Pierwszym etapem jest zaplanowanie projektu. Następnie dzięki pracy naszych wyspecjalizowanych grafików ubierzemy Twój pomysł w realne kształty. Makieta charakteryzuje się wysoką jakością grafiki oraz funkcjami dodatkowymi, które będą dopasowane do wybranych potrzeb klientów. Ostatnim etapem jest uruchomienie sprzedaży. Dzięki statystykom zintegrowanym z systemem CRM jest to intuicyjne i łatwe. Wykorzystanie odpowiednich narzędzi sprzedażowych pozwoli Ci dotrzeć do klienta i utrzymać z nim kontakt.Poznaj aplikację, która w połączeniu z interaktywną makietą nieruchomości pozwoli Ci zwiększyć sprzedaż


Dzięki naszej aplikacji i interaktywnej makiecie nieruchomości zyskasz dodatkowe możliwości zaprezentowania pomysłu i inwestycji potencjalnym klientom. Wirtualna rzeczywistość wykorzystywana na ekranach dotykowych wynosi interakcję na wyższy poziom. Grafika w technologii 3D pozwala na osiągnięcie maksymalnych efektów wizualnych. Wirtualna rzeczywistość to kolejny kanał promocji marki. Dzięki niej wyróżnisz się na tle konkurencji. Warto również zwrócić uwagę na dodatkowe funkcje aplikacji Homer takie jak:

  • wyszukiwarka mieszkań, dzięki której Twoi klienci szybko znajdą obiekt optymalnie dopasowany do swoich preferencji,
  • opcja wirtualnego spaceru, która pozwoli Ci zabrać klienta na spacer po okolicy oraz pokazać mu, jak nieruchomość wpasowuje się w krajobraz,
  • możliwość porównywania obiektów,
  • podgląd poszczególnych elementów nieruchomości, jak np. piwnice czy garaże,
  • zmiana pory dnia, dzięki której możesz pokazać klientowi, jak będzie wyglądać budynek w dzień lub w nocy; dzięki tej funkcji sprawdzisz nasłonecznienie i oświetlenie inwestycji.

Istotne jest również to, że Twoje główne narzędzia sprzedażowe będą ściśle zintegrowane z aplikacją.


Dostosowanie do innych urządzeń


Aplikacja doskonale sprawdzi się zarówno do prezentacji w biurze podczas konferencji, jak również podczas wizyty u klienta. Jej interfejs został zaprojektowany z myślą o zastosowaniu ekranów dotykowych. Daje to poczucie, że dom jest na wyciągnięcie ręki. Aplikacja Homer jest katalogiem inwestycji. Stanowi dynamicznie aktualizowaną bazę wszystkich projektów, co sprawia, że makiety zawsze będę dostępne i przygotowane do prezentacji.


Wirtualna rzeczywistość to innowacyjna technologia pozwalająca przybliżyć klientowi wizualizację projektu. W krótkim czasie przeniesiesz klienta do wnętrza przyszłego mieszkania lub biura. Razem wybierzecie najlepszą ofertę, dopasowaną do konkretnych oczekiwań. Interaktywne makiety to nie tylko samo odwzorowanie budynku, ale także jego najbliższego otoczenia, jak również atrakcji znajdujących się w pobliżu. Jeśli zależy Ci na zwiększeniu sprzedaży nieruchomości, a także chcesz pomóc potencjalnym klientom wyobrazić sobie ich przyszły dom, zachęcamy do skorzystania z naszej aplikacji. Wprowadź nowoczesne technologie do swojego biznesu już dziś.

Inne wpisy

(4 lata)

Wirtualne spacery 3D jako doskonałe rozwiązanie dla deweloperów i inwestorów

(3 lata)

Wizualizacje budynków. Przyspiesz decyzję zakupową o 23%

(4 lata)

Wizualizacje architektoniczne – zaprezentuj się z najlepszej strony

Pomysł już masz,
my zajmiemy się resztą