Wyślij wiadomość Zadzwoń

Marketing dla deweloperów

big-eye.svg

Dla nieruchomości

Prezentuj i sprzedawaj inwestycje jeszcze przed ukończeniem ich budowy. Stworzymy realistyczną i interaktywną wizualizację Twoich budynków, które klientom wyobrazić ich nowy dom lub biuro

time.svg

Dla marketingu

Zainteresuj klientów marką i ofertą swojej firmy za pomocą aplikacji VR, interaktywnych katalogów inwestycji, klikalnych banerów i realistycznych wizualizacji.

big-head.svg

Do rekonstrukcji

Przenieś swoich klientów do nieistniejącyh miast lub budowli. Razem stworzymy realizstyczną wizualizację tego co już nie istnieje, ale wraca do życia na ekranie stołu komputera i tabletu

Napisz wiadomość
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych

Marketing dla deweloperów obejmuje szeroki zakres działań, które wspólnie przyczyniają się do wypromowania oferty oraz wykreowania korzystnego wizerunku dewelopera. W tym celu wykorzystywane są nowoczesne narzędzia i liczne kanały komunikacji. Usługi związane z marketingiem przynoszą deweloperom wiele korzyści, a jedną z nich jest znacznie efektywniejszy przebieg inwestycji.


Spis treści
Podstawy
Plan strategiczny
Nowoczesne narzędzia promocyjne 
Aplikacja Homer 
Współpraca z Odyssey Crew


Czym jest marketing dla deweloperów?

Marketing dla deweloperów obmyślony został jako część planu strategicznego, pozwalającego przedsiębiorcom przyciągnąć uwagę potencjalnych inwestorów. Wiąże się to nieodłącznie z koniecznością opracowania kompleksowych założeń koncepcyjnych, bez których trudno byłoby zrealizować budowę obiektu mieszkalnego, budynku usługowego czy całego osiedla. Wszystkie etapy inwestycji wymagają wykorzystania coraz nowocześniejszych działań marketingowych, odbiegających znacząco od rozwiązań stosowanych dawniej.


Podstawy

Marketing deweloperów w sposób kompleksowy przyczynia się do zwrócenia uwagi odbiorców na promowaną inwestycję. Nie tylko ułatwia zdobycie ich zainteresowania i zaufania, ale też zachęca do podjęcia współpracy. Skuteczny plan strategiczny może być dla dewelopera szansą na pozyskanie danych kontaktowych potencjalnego inwestora, otrzymania od niego telefonu czy też wreszcie nawiązania współpracy. Odpowiednie działania promocyjne przydają się na każdym etapie realizacji inwestycji.

Plan strategiczny

Przystępując do opracowania strategii marketingowej dla dewelopera, staramy się oprzeć wszystkie działania na solidnych fundamentach. Kluczowe dla efektywności całego procesu są precyzyjne informacje, takie jak liczba zapytań ofertowych, szacowana sprzedaż w ciągu miesiąca czy chociażby wstępne zainteresowanie inwestycją w Internecie. Na kolejnym etapie dobierane są odpowiednie narzędzia marketingowe ułatwiające dotarcie do określonej grupy docelowej. Plan komunikacji budowany jest na podstawie wszystkich tych informacji.Skuteczna sprzedaż nieruchomości


Dotarcie do grupy docelowej

Warunkiem dotarcia do właściwej grupy docelowej jest jej odpowiednie zawężenie. Współczynnik konwersji w dużym stopniu zależy od umiejętnego dopasowania reklam. Początkowy etap promowania dotyczy więc stosunkowo niewielkiej bazy odbiorców, jednak wraz z pozyskiwaniem kolejnych informacji stale się ona rozrasta. Zdobycie zainteresowania potencjalnych inwestorów jest bardzo istotne już w początkowej fazie realizacji projektu. Specjalistyczne narzędzia pozwalają nam na zintensyfikowanie działań promocyjnych, co przekłada się na skuteczniejszą sprzedaż.

Nowoczesne narzędzia promocyjne marketingu deweloperów

Marketing deweloperów wymaga zastosowania wielu nowoczesnych narzędzi promocyjnych. Ich efektywność zależy od umiejętnego wdrożenia, włącznie z zadbaniem o spójność wszystkich działań. W przypadku ofert deweloperskich kluczowe jest wykorzystanie wszystkich możliwych kanałów dotarcia do odbiorców. Do najbardziej skutecznych należą serwisy społecznościowe, specjalnie zaprojektowane strony WWW, newslettery oraz różne formy reklamy wizualnej. Inwestorzy mogą dzięki nim być na bieżąco z ofertą, a deweloper staje się łatwiej dostępny i bardziej wiarygodny.

Aplikacja Homer

Aplikacja Homer to innowacyjne narzędzie, które czerpie swoje rozwiązania z technologii wykorzystywanych w produkcji gier komputerowych. Oferuje rozbudowane możliwości w zakresie wizualizacji i interaktywności mediów, zapewniając jednocześnie nowoczesną integrację z wieloma systemami danych. Innowacyjność aplikacji Homer przekłada się na jej skuteczność w działaniach marketingowych i sprzedażowych, znacząco wyprzedzając pod tym względem standardowe rozwiązania.


Funkcje aplikacji

Nasza autorska aplikacja Homer to skuteczny sposób na zwiększenie efektywności działań marketingowych dla deweloperów. To innowacyjne narzędzie, stanowiące hybrydę interaktywnego portfolio i katalogu planowanych inwestycji. Platforma ta przygotowana została z wykorzystaniem innowacyjnych technologii, takich jak wirtualna rzeczywistość i ekrany dotykowe. Jedną z jej najważniejszych funkcjonalności jest możliwość obejrzenia szczegółowej wizualizacji oferty deweloperskiej, włącznie z opcją odbycia wirtualnego spaceru. Aplikacja Homer pozwala na sprawne przełączanie się między lokalami i zmianę wielu parametrów. Inwestorzy mogą dzięki temu obejrzeć nieruchomość jeszcze przed jej faktycznym ukończeniem. Wirtualny spacer po inwestycji jest przy okazji sposobem na promocję brandingu.


Wgląd w inwestycję

Aplikacja Homer daje inwestorom możliwość poznania wszystkich informacji o inwestycji. Deweloper prezentuje odbiorcom nie tylko podstawowe dane dotyczące rodzaju wykończenia, ogólnego wyglądu czy specyfiki architektonicznej, ale również bardziej szczegółowych parametrów. Interaktywna makieta przedstawia precyzyjne informacje o poszczególnych lokalach, uwidoczniając inwestorom ich zalety. Odbiorcy mogą poznać korzyści, jakie wiążą się z zamieszkaniem w danym miejscu. Nowoczesna forma wizualizacji uwidocznia atuty związane z lokalizacją obiektu, wyposażeniem części wspólnych czy zastosowanymi standardami technologicznymi.


Kompleksowa integracja

Aplikacja Homer posiada dynamiczną architekturę. Wyposażona została w liczne narzędzia sprzedażowe, które deweloper może łatwo zintegrować w ramach systemu CRM. Dla odbiorców niezwykle praktyczna może się okazać wyszukiwarka mieszkań, pozwalająca na znalezienie oferty optymalnie dopasowanej do potrzeb i preferencji inwestorskich. Homer posiada opcję porównywania ze sobą poszczególnych mieszkań pod względem parametrów, ceny oraz innych indywidualnych cech.
Marketing dla deweloperów w Odyssey Crew

Marketing dla deweloperów posiada w swojej ofercie zespół Odyssey Crew. Nasze działania promocyjne realizowane są kompleksowo. Ich podstawę stanowi pełne wsparcie dla deweloperów na każdym etapie współpracy. Niezależnie od rodzaju projektu, umiejętne wdrożenie planu strategicznego ma szczególne znacznie w przypadku małych i średnich inwestycji deweloperskich.


Współpraca z Odyssey Crew

Każdy projekt deweloperski wymaga opracowania szczegółowego briefu. Na kolejnym etapie planowana jest makieta, dzięki której możliwe będzie szybkie opracowanie wizualizacji ułatwiającej rozpoczęcie sprzedaży. Możliwości aplikacji Homer opierają się na innowacyjnych technologiach - nasze wizualizacje posiadają realistyczną grafikę 3D i korzystają z nowoczesnych rozwiązań, jakie oferuje VR. Dodatkową zaletę stanowią funkcje opracowane specjalnie z myślą o praktycznych potrzebach inwestorów i deweloperów. Następny etap współpracy to rozpoczęcie właściwej sprzedaży, z wykorzystaniem mailingu, statystyk, integracji CRM oraz wielu innych narzędzi. Zapraszamy do skorzystania z oferty Odyssey Crew w zakresie marketingu dla deweloperów.

Pomysł już masz,
my zajmiemy się resztą