Wyślij wiadomość Zadzwoń

Marketing nieruchomości

big-eye.svg

Dla nieruchomości

Prezentuj i sprzedawaj inwestycje jeszcze przed ukończeniem ich budowy. Stworzymy realistyczną i interaktywną wizualizację Twoich budynków, które klientom wyobrazić ich nowy dom lub biuro

time.svg

Dla marketingu

Zainteresuj klientów marką i ofertą swojej firmy za pomocą aplikacji VR, interaktywnych katalogów inwestycji, klikalnych banerów i realistycznych wizualizacji.

big-head.svg

Do rekonstrukcji

Przenieś swoich klientów do nieistniejącyh miast lub budowli. Razem stworzymy realizstyczną wizualizację tego co już nie istnieje, ale wraca do życia na ekranie stołu komputera i tabletu

Napisz wiadomość
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych

Marketing nieruchomości to zestaw działań, których wspólnym celem jest zwiększenie efektywności sprzedaży domów, mieszkań oraz innych inwestycji deweloperskich. Odpowiednia strategia nie tylko poprawia pozycję oferty sprzedażowej wśród innych ogłoszeń, ale też sprzyja zdobywaniu zaufania wśród potencjalnych klientów. Wyjątkowe działania marketingowe w zakresie nieruchomości realizuje firma Odyssey Crew.


Spis treści
Plan marketingowy 
Narzędzia sprzedażowe 
Zaawansowane technologie 
Optymalizacja i zwiększenie sprzedaży 
Gotowe materiały promocyjne 
Wirtualna interakcja 
Współpraca z Odyssey Crew


Czym jest marketing nieruchomości i co zrobić, aby był skuteczny?

Marketing nieruchomości stał się obecnie praktycznie niezbędnym elementem planowania sprzedaży domów, mieszkań, biur, obiektów i lokali usługowych. Podstawę skutecznych działań z tego zakresu stanowi dokładna analiza zalet danej oferty, które należy odpowiednio zaprezentować potencjalnym zainteresowanym. Strategia marketingowa powinna opierać się nie tylko na charakteryzowaniu mocnych stron nieruchomości, ale też zastosowaniu właściwych metod ich promocji.

Skuteczne działania

Skuteczny marketing nieruchomości opiera się na czynnikach, które najmocniej wpływają na decyzje potencjalnych nabywców. Parametry najbardziej atrakcyjne dla klientów to m.in. lokalizacja, układ techniczny, bezpośrednia dostępność oraz cena. Nie bez znaczenia pozostaje wartość dodana, jaką są niebanalne rozwiązania architektoniczne oraz udogodnienia dla mieszkańców. Do zakupu zachęcić może korzystna infrastruktura wewnętrzna i zewnętrzna obiektu, zwiększająca atrakcyjność oferty w zależności od grupy docelowej. Wszystkie te aspekty przeważają o unikalności i wysokim potencjale danej nieruchomości, a tym samym czynią ją bardziej konkurencyjną pośród innych.


Plan marketingowy

Skorzystanie z oferty Odyssey Crew daje możliwość profesjonalnego przygotowania planu marketingowego. Obejmuje on szereg konsekwentnie prowadzonych działań, pozwalających na odpowiednie wyeksponowanie atutów nieruchomości, przygotowanie wiarygodnego opisu oraz promowanie oferty w sieci. Proponujemy także wiele całkowicie unikalnych i bardziej nowoczesnych pod względem technologicznym rozwiązań, umożliwiających jeszcze skuteczniejsze i efektywniejsze dotarcie do klientów.


Reklama nieruchomości na telefonie
 

Narzędzia sprzedażowe marketingu nieruchomości

Marketing sprzedaży nieruchomości wymaga zastosowania odpowiednich narzędzi. Strategia przeprowadzana jest efektywnie wyłącznie wówczas, gdy pozwala na dotarcie do potencjalnych nabywców. Nie bez znaczenia pozostaje jej spójność. Sposobem na znalezienie zainteresowanych klientów jest skorzystanie z wszystkich dostępnych kanałów komunikacji. Marketing sprzedaży nieruchomości musi więc odbywać się na wielu polach, z uwzględnieniem narzędzi niewykorzystywanych wcześniej w tej dziedzinie.


Zaawansowane technologie

W nowoczesnym marketingu nieruchomości coraz częściej wykorzystywane są bardziej zaawansowane technologicznie narzędzia. W ramach współpracy z Odyssey Crew wyróżnić można m.in. przygotowanie rozwiązań w oparciu o ekrany dotykowe i wirtualną rzeczywistość. Nowoczesne makiety nieruchomości dają odbiorcom możliwość interakcji z planowaną lub wybudowaną inwestycją. Wysoka interaktywność wynika z rodzaju zastosowanych technologii, które wywodzą się z branży gier komputerowych. Zastosowanie tak innowacyjnej formy wizualizacji znacząco wyróżnia naszą ofertę na tle tradycyjnych rozwiązań.


Optymalizacja i zwiększenie sprzedaży

Oferowana przez nas aplikacja Homer posiada dynamiczną architekturę oraz wbudowany moduł analityczny. To całkowicie autorski algorytm, który pozwala na lepsze poznanie nawyków klientów. Z pomocą aplikacji można dużo efektywniej zaplanować strategię promocyjną, a tym samym zwiększyć skuteczność sprzedaży. Wszystkie narzędzia zintegrowane są w jednym systemie, tworząc kompleksową bazę informacji. Nasza aplikacja stanowi unowocześnioną wersję katalogu inwestycji, połączonego z kartonowym modelem. W pełni wirtualne i interaktywne portfolio pozwala na zaprezentowanie najważniejszych cech nieruchomości oraz ich otoczenia. Baza projektów w aplikacji Homer jest dynamicznie aktualizowana, dzięki czemu poszczególne makiety są zawsze gotowe do prezentacji na tablecie, w przeglądarce komputera lub na dużym ekranie.


Gotowe materiały promocyjne

Makieta w aplikacji pozwala na przygotowanie odpowiednich wizualizacji 3D, prezentacji panoramicznych oraz materiałów filmowych. Umożliwiają one promowanie inwestycji na stronach internetowych, w mediach społecznościowych czy też na branżowych blogach. W aplikacji Homer użytkownicy mogą porównywać ze sobą cechy mieszkań, a następnie wybrać najbardziej odpowiadającą im propozycję. Za sprawą możliwości zapisania się na powiadomienia istnieje opcja pozostania w stałym kontakcie z zainteresowanymi. Aplikacja Homer opracowana została w sposób, który gwarantuje kompatybilność z systemami CMS i CRM. Dane wymieniane mogą być za pomocą plików typu XML czy JSON. Każdy transfer szyfrowany jest protokołem SSL, co gwarantuje pełną ochronę i bezpieczeństwo informacji o klientach.
Wirtualna interakcja

Interaktywne portfolio to nowoczesny sposób na zainteresowanie klientów ofertą firmy. W połączeniu z realistycznymi makietami, zyskują oni znacznie lepsze wyobrażenie o przyszłym wyglądzie domu, mieszkania czy biura. Za pośrednictwem aplikacji Homer klienci mogą odbyć wirtualny spacer po nieruchomości. Interfejs tego systemu jest bardzo intuicyjny i rozbudowany, dzięki czemu pozwala na obejrzenie inwestycji z wielu stron. Takie rozwiązanie umożliwia m.in. sprawdzenie wyglądu obiektu o poszczególnych porach dnia czy zwiedzenie okolicy.

Marketing w nieruchomościach z Odyssey Crew

Marketing w nieruchomościach realizowany przez Odyssey Crew zawdzięcza swoją efektywność umiejętnościom naszych pracowników. Konsultanci zapewniają sprzedawcom profesjonalne wsparcie na wszystkich etapach realizacji planu strategicznego. Opracowanie skutecznej koncepcji to podstawa działań marketingowych, które mają kluczowe znaczenie w przypadku małych i średnich inwestycji. Po przygotowaniu wstępnego briefu projektowego i zaplanowaniu makiety sprzedaż nieruchomości można rozpocząć jeszcze przed rzeczywistym ukończeniem danej inwestycji. Przygotowane przez Odyssey Crew wizualizacje trójwymiarowe posiadają wiele przydatnych funkcji i odznaczają się wysoce realistyczną oprawą graficzną. Kolejny etap to uruchomienie właściwej sprzedaży z uwzględnieniem najważniejszych narzędzi. Wszystkie te rozwiązania pozwalają sprzedawcom na dotarcie do klientów, a także ułatwiają utrzymanie z nimi kontaktu. Promowanie nieruchomości jeszcze nigdy nie było tak łatwe i skuteczne - wystarczy jedynie nawiązać współpracę z Odyssey Crew.


Pomysł już masz,
my zajmiemy się resztą