Wyślij wiadomość Zadzwoń

Marketing w nieruchomościach

big-eye.svg

Dla nieruchomości

Prezentuj i sprzedawaj inwestycje jeszcze przed ukończeniem ich budowy. Stworzymy realistyczną i interaktywną wizualizację Twoich budynków, które klientom wyobrazić ich nowy dom lub biuro

time.svg

Dla marketingu

Zainteresuj klientów marką i ofertą swojej firmy za pomocą aplikacji VR, interaktywnych katalogów inwestycji, klikalnych banerów i realistycznych wizualizacji.

big-head.svg

Do rekonstrukcji

Przenieś swoich klientów do nieistniejącyh miast lub budowli. Razem stworzymy realizstyczną wizualizację tego co już nie istnieje, ale wraca do życia na ekranie stołu komputera i tabletu

Napisz wiadomość
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych

Marketing w nieruchomościach rządzi się swoimi prawami. Podejmowane w jego ramach działania powinny być efektywne, a przy tym optymalnie przystosowane do oczekiwań przyszłych inwestorów. Kluczem do sukcesu jest umiejętne dotarcie do potencjalnie najlepszej grupy docelowej, w czym bardzo pomocne okazują się nowoczesne formy reklamy. Wykorzystanie innowacyjnych technologii w celach marketingowych przyczynia się do wzrostu zainteresowania ofertą dewelopera, a tym samym znacząco przyspiesza sprzedaż mieszkań. Usługi w tym zakresie oferuje zespół Odyssey Crew.


Spis treści
Innowacyjne technologie
Interaktywne rozwiązania
Makiety nieruchomości 
Wirtualny spacer i wyszukiwanie mieszkań 
Innowacyjne narzędzia sprzedażowe 
Wirtualny salon sprzedaży mieszkań 
Gotowe materiały promocyjne


Innowacyjny marketing w nieruchomościach

Marketing w nieruchomościach można rozumieć jako zestaw konkretnych praktyk i strategii, których umiejętne zastosowanie zapewnia odpowiednią promocję deweloperowi. Działania te w kompleksowy sposób przedstawiają odbiorcom charakter powstających oraz sfinalizowanych inwestycji, szczególny nacisk kładąc na ich najważniejsze zalety. Odpowiednio opracowany plan marketingowy przybliża też potencjalnym inwestorom ofertę samego dewelopera, podnosząc wiarygodność i efektowność jego wizerunku w oczach przyszłych klientów.Innowacyjne technologie

W przypadku marketingu firm z branży nieruchomości szczególnie istotne okazuje się wykorzystanie w promocji innowacyjnych technologii. Opierają się one w większości na efektownych wizualizacjach, które wcześniej stosowane były głównie w produkcji gier komputerowych. Podstawę takiej prezentacji stanowi przedstawienie projektu inwestycji w niebanalnej, interaktywnej oraz trójwymiarowej postaci. Odbiorcy zyskują za jej pośrednictwem lepszy wgląd w charakterystykę nieruchomości, poznając szczegóły dotyczące jej wyglądu, wyposażenia czy usytuowania. Rozwiązania oferowane w tym zakresie przez Odyssey Crew zapewniają deweloperom ogromne możliwości wizualizacji swoich inwestycji.

Interaktywny marketing w nieruchomościach

Marketing w nieruchomościach musi być prowadzony z uwzględnieniem wielu czynników. W zależności od obranego planu strategicznego i wdrożonych działań promocyjnych reakcje i decyzje podejmowane przez osoby zainteresowane ofertą mieszkaniową mogą być skrajnie odmienne. Potencjalni inwestorzy cenią w deweloperach umiejętność sprawnego przeprowadzenia ich przez wszystkie etapy inwestycji. Celem marketingu jest nie tylko samo nakłonienie przyszłych klientów do nawiązania kontaktu z biurem, ale też upewnienie ich co do słuszności podjęcia współpracy. W tym właśnie celu odbiorcom przedstawiane są wizualizacje inwestycji w formie nowoczesnych makiet, które pozwalają na kompleksową interakcję z obiektem.


Marketingowe spotkanie biznesowe


Makiety nieruchomości

Interaktywna makieta nieruchomości oferowana przez Odyssey Crew to jedno z rozwiązań zaimplementowanych w autorskiej aplikacji Homer. Narzędzie to spełnia funkcje zarówno prezentacyjne, jak i sprzedażowe. Makieta zawdzięcza swój realistyczny wygląd zastosowaniu wydajnego silnika graficznego, który z dużą precyzją odwzorowuje zabudowania nieruchomości, wnętrze poszczególnych pomieszczeń oraz elementy najbliższego otoczenia. Na szczególną uwagę zasługuje zaimplementowany system dynamicznego oświetlenia, który umożliwia symulację wyglądu apartamentów w określonych porach dnia i nocy. Lokalizacja obiektu przygotowana została w formie wygodnej mapy, na której sprawdzić można położenie nieruchomości w konkretnej części miasta oraz uwidocznić pobliskie punkty usługowe czy atrakcje. Nasze makiety są nie tylko funkcjonalne, ale również intuicyjne w obsłudze. Sprawdzają się zarówno jako cyfrowa prezentacja inwestycji, jak i bogate źródło wiedzy na jej temat.

Wirtualny spacer i wyszukiwanie mieszkań

Do jednej z najważniejszych funkcji interaktywnych aplikacji Homer należy opcja wirtualnego spaceru, który odbyć można w trójwymiarowym środowisku makiety. Inwestorzy zyskują w ten sposób szansę lepszego zapoznania się ze szczegółową charakterystyką mieszkania, włącznie z różnymi propozycjami aranżacji wnętrz. Narzędzie to znacząco ułatwia klientom podjęcie decyzji zakupowej, nierzadko na długo przed faktycznym ukończeniem inwestycji. Do praktycznych funkcji aplikacji należy również intuicyjna wyszukiwarka mieszkań, dzięki której deweloper jest w stanie szybko i łatwo zaprezentować potencjalnemu odbiorcy lokal optymalnie przystosowany do jego potrzeb pod kątem ceny, metrażu, lokalizacji czy dostępności.

Innowacyjne narzędzia sprzedażowe marketingu w nieruchomościach

Marketing w nieruchomościach w dużym stopniu opiera się na zastosowaniu nowoczesnych narzędzi sprzedażowych. Rozwiązania oferowane przez Odyssey Crew nie tylko skutecznie pobudzają wyobraźnię odbiorców, ale też znacząco ułatwiają komunikację dewelopera z potencjalnymi inwestorami. Możliwość szybkiego udostępnienia zainteresowanym informacji dotyczących prezentowanej oferty znacząco podnosi wydajność całego procesu sprzedażowego nieruchomości - począwszy od zaprezentowania jej w postaci makiety, a skończywszy na finalnym podpisaniu umowy.Wirtualny salon sprzedaży mieszkań

Jednym z najnowszych narzędzi w ofercie Odyssey Crew jest platforma eHomer, czyli wirtualny salon sprzedaży mieszkań. Umożliwia ona błyskawiczną komunikację sprzedawcy z klientem, pozwalając na dostarczenie inwestorowi dostępu do interaktywnej makiety nieruchomości. Prezentacja może się odbyć na dowolnym urządzeniu podłączonym do Internetu, bez konieczności instalowania aplikacji oraz wtyczek. Platforma eHomer pozwala na łatwe zbieranie leadów dla inwestycji, prowadząc ich wstępną weryfikację techniczną. Do uruchomienia procesu sprzedaży wystarczy jedynie telefon zwrotny do klienta. W ofercie przesłać można wszystkie niezbędne materiały inwestycyjne, a także obsługiwać kolejnych odbiorców w kolejce prezentacyjnej. Wirtualny salon sprzedaży mieszkań to nowoczesne i bezpieczne narzędzie online, które znacząco zwiększa wydajność pracy dewelopera.

Gotowe materiały promocyjne

Materiały promocyjne przekazywane klientom mogą mieć nie tylko formę trójwymiarowych wizualizacji, ale też filmów i prezentacji przystosowanych do zamieszczenia na blogach, stronach WWW czy w kanałach socialmedia. Nasza aplikacja pozwala na aktualizowanie bazy projektów, dzięki czemu ofertę można szybko przedstawić na ekranie smartfona, tabletu czy komputera. Platforma Homer wyposażona została także w moduł analityczny, który oferuje dużą swobodę w kwestii planowania strategii marketingowej. Analiza działu sprzedażowego i zachowania użytkowników pozwala na lepsze planowanie działań promocyjnych, a tym samym ułatwia dobór grupy docelowej. Marketing w nieruchomościach wymaga wdrożenia wielu innowacyjnych rozwiązań, a także umiejętnego ich zastosowania. Sposobem na podniesienie efektywności sprzedaży w biurach deweloperskich może być skorzystanie z kompleksowej oferty Odyssey Crew.

Pomysł już masz,
my zajmiemy się resztą