Wyślij wiadomość Zadzwoń

Program dla deweloperów

big-eye.svg

Dla nieruchomości

Prezentuj i sprzedawaj inwestycje jeszcze przed ukończeniem ich budowy. Stworzymy realistyczną i interaktywną wizualizację Twoich budynków, które klientom wyobrazić ich nowy dom lub biuro

time.svg

Dla marketingu

Zainteresuj klientów marką i ofertą swojej firmy za pomocą aplikacji VR, interaktywnych katalogów inwestycji, klikalnych banerów i realistycznych wizualizacji.

big-head.svg

Do rekonstrukcji

Przenieś swoich klientów do nieistniejącyh miast lub budowli. Razem stworzymy realizstyczną wizualizację tego co już nie istnieje, ale wraca do życia na ekranie stołu komputera i tabletu

Napisz wiadomość
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych

Program dla deweloperów to specjalna aplikacja, której funkcje znacząco ułatwiają prowadzenie działalności firmom z branży nieruchomości. Jednym z najciekawszych narzędzi tego typu jest autorska platforma Homer, którą w swojej ofercie posiada Odyssey Crew. Aplikacja ta łączy w sobie interaktywny system prezentacji nieruchomości z nowoczesnymi rozwiązaniami sprzedażowymi. Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami i zaletami tej innowacyjnej platformy.


Spis treści
Aplikacja Homer 
Interaktywna makieta inwestycji
Efektowna prezentacja nieruchomości 
Wirtualna podróż 
Baza projektów i wyszukiwarka mieszkań 
Wirtualny salon sprzedaży mieszkań 
Profesjonalna analityka, integracja sprzedaży i bezpieczeństwo


Szukasz programu dla deweloperów? Poznaj aplikację Homer

Program dla deweloperów Homer łączy w sobie funkcjonalność tradycyjnego katalogu inwestycji z uniwersalnością klasycznego modelu nieruchomości. Narzędzie to pozwala deweloperowi na utworzenie nowoczesnego, interaktywnego portfolio. Z pomocą aplikacji możesz zaprezentować klientom kluczowe cechy oferowanych nieruchomości, a także ich otoczenia. Rozwiązania dostarczane przez Odyssey Crew zwracają uwagę zastosowaniem nowoczesnych technologii wywodzących się z branży gier wideo.

Interaktywna makieta inwestycji

Główną funkcjonalnością aplikacji Homer jest możliwość prezentacji starannie opracowanych makiet nieruchomości. Projekt przygotowany w oparciu o trójwymiarową grafikę i nowoczesne rozwiązania w technologii VR pozwala na udział w unikalnym doświadczeniu prezentacyjnym. Makiety przygotowane przez Odyssey Crew niezwykle precyzyjnie oddają specyfikę nieruchomości oferowanych przez dewelopera, umożliwiając potencjalnym klientom szczegółowe zapoznanie się z wyglądem inwestycji na długo przed rozpoczęciem prac budowlanych.Efektowna prezentacja nieruchomości

Makiety dostępne z poziomu aplikacji Homer można w dużym stopniu dopasować do potrzeb prezentacji, zmieniając styl wnętrz, wyposażenie czy podział pomieszczeń. Narzędzie wyposażone zostało w funkcje przełączania się między poszczególnymi lokalami czy zmiany oświetlenia pomieszczeń. Rozwiązanie to pozwala też na uwidocznienie największych atutów inwestycji, do których należy jej lokalizacja oraz otoczenie. W ten sposób potencjalnym inwestorom przedstawić można nawet najdrobniejsze szczegóły, włącznie z ogrodami dachowymi, piwnicami, garażami, klatkami schodowymi czy wolnymi miejscami postojowymi. Klienci mogą też podziwiać realistycznie odwzorowane atrakcje w pobliżu budynku oraz mapy kluczowych miejsc, takich jak sklepy, punkty usługowe, drogi czy place zabaw.

Wirtualna podróż

Ekrany dotykowe i technologia wirtualnej rzeczywistości zapewniają zupełnie nowe możliwości interakcji. Rozwiązania dostępne z poziomu aplikacji Homer dają możliwość niemal namacalnego obcowania z nieruchomością, pozwalając klientom na przeniesienie się do przyszłego domu w ciągu zaledwie paru sekund. Mamy duże doświadczenie w realizacji projektów VR, dzięki czemu opracowywane przez nas trójwymiarowe efekty wyglądają bardzo estetycznie i profesjonalnie. Interakcja z makietą nieruchomości znacząco pobudza wyobraźnię odbiorców. Jedną z jej najciekawszych funkcjonalności jest opcja odbycia wirtualnej podróży, podczas której zwiedzający mogą poznać okolice obiektu, zobaczyć w widok z okna oraz porównać ze sobą dostępne oferty. Wszystko odbywa się na ekranie tabletu czy komputera, a intuicyjna obsługa znacząco ułatwia poruszanie się po trójwymiarowej nieruchomości.


Deweloper podczas pracy


Baza projektów i wyszukiwarka mieszkań

Aplikacja Homer zapewnia dostęp do bazy projektów, umożliwiając deweloperowi jej dynamiczne aktualizowanie. Poszczególne makiety zawsze pozostają dostępne z poziomu oprogramowania, dzięki czemu można w dowolnej chwili zaprezentować je w tablecie, przeglądarce internetowej czy też na dużym ekranie. Narzędzie Homer wyposażone zostało także w wyszukiwarkę mieszkań, pozwalającą klientom na błyskawiczne odnalezienie obiektu spełniającego ich wymagania pod względem układu pomieszczeń, metrażu, dostępności, ceny i dodatkowych atrybutów, np. obecności balkonu czy logii.


Najważniejsze funkcjonalności programu dla deweloperów

Program dla deweloperów Homer to narzędzie, które pozwala wyróżnić swoją markę na tle konkurencji. Możliwość zabrania klientów w trójwymiarową, interaktywną podróż po nieruchomości stanowi doskonałą okazję do zaprezentowania historii własnej firmy. Funkcje aplikacji pozwalają także na przybliżenie szczegółów dotyczących oferty w angażujący oraz interesujący sposób, dzięki czemu Homer idealnie sprawdza się jako platforma do promowania brandingu.

Wirtualny salon sprzedaży mieszkań

Do najciekawszych rozwiązań oferowanych przez Odyssey Crew należy platforma eHomer, czyli wirtualny salon sprzedaży mieszkań, który współpracuje z aplikacją Homer. Narzędzie to pozwala na kompleksową integrację z ofertą dewelopera. Platforma zapewnia sprawną komunikację sprzedawcy z klientami, umożliwiając mu błyskawiczne dostarczenie inwestorom dostępu do interaktywnej makiety. Wszystko odbywa się bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania - wystarczy jedynie urządzenie z dostępem do Internetu. Platforma eHomer prowadzi wstępną weryfikację techniczną leadów, powalając na uruchomienie sprzedaży zaraz po wykonaniu telefonu zwrotnego do klienta oraz przesłaniu potrzebnych materiałów inwestycyjnych. Poszczególni odbiorcy mogą być obsługiwani w ustalonej kolejce prezentacyjnej. Wirtualny salon sprzedaży mieszkań podnosi wydajność pracy każdego dewelopera, zapewniając mu możliwość bezpiecznego komunikowania się z klientami drogą online.Profesjonalna analityka, integracja sprzedaży i bezpieczeństwo

Aplikacja Homer posiada specjalny moduł analityczny, który pozwala deweloperowi lepiej poznać nawyki swoich klientów. System ten ułatwia planowanie strategii promocji inwestycji, a także przyczynia się do zwiększenia skuteczności pracowników działu sprzedaży. Sposobem na dotarcie do zainteresowanych odbiorców oraz wypromowanie inwestycji może być wykorzystanie profesjonalnych materiałów filmowych, wizualizacji panoramicznych i wizualizacji 3D. Umożliwiają one reklamowanie oferty na stronach internetowych, blogach branżowych oraz w mediach społecznościowych. Możliwość pozostania w kontakcie z zainteresowanymi klientami zapewnia opcja zapisu na powiadomienia bezpośrednio z poziomu programu. Aplikacja Homer pozwala na wymianę danych w wielu popularnych formatach plików i pozostaje zgodna z różnymi systemami CMS i CRM. Bezpieczeństwo informacji klientów zapewnia szyfrowanie protokołem SSL. Program dla deweloperów Homer firmy Odyssey Crew to aplikacja opracowana specjalnie z myślą o nowatorskich, wymagających projektach. Współpraca z nami jest wieloetapowym przedsięwzięciem, w które angażowani są najlepsi programiści, graficy, konsultanci oraz inni specjaliści. Fachowcy z Odyssey Crew są w stanie opracować kompleksowy plan strategiczny, który znacząco ułatwia dotarcie do potencjalnych klientów. Wykorzystujemy nowoczesne technologie, pozwalające nam wzmocnić prestiż oraz uprościć cały proces komunikacji z inwestorami. Zachęcamy do skorzystania z możliwości naszego innowacyjnego oprogramowania dla deweloperów.

Pomysł już masz,
my zajmiemy się resztą