Wyślij wiadomość Zadzwoń

Reklama dewelopera. Nowy wymiar marketingu

big-eye.svg

Dla nieruchomości

Prezentuj i sprzedawaj inwestycje jeszcze przed ukończeniem ich budowy. Stworzymy realistyczną i interaktywną wizualizację Twoich budynków, które klientom wyobrazić ich nowy dom lub biuro

time.svg

Dla marketingu

Zainteresuj klientów marką i ofertą swojej firmy za pomocą aplikacji VR, interaktywnych katalogów inwestycji, klikalnych banerów i realistycznych wizualizacji.

big-head.svg

Do rekonstrukcji

Przenieś swoich klientów do nieistniejącyh miast lub budowli. Razem stworzymy realizstyczną wizualizację tego co już nie istnieje, ale wraca do życia na ekranie stołu komputera i tabletu

Napisz wiadomość
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych

Reklama dewelopera powinna być skuteczna, a przy tym przystępna dla potencjalnych odbiorców. Firmy działające w branży nieruchomości nieustannie poszukują efektywnych sposobów na dotarcie do klientów. Niezwykle pomocne w tym procesie okazują się odpowiednie rozwiązania marketingowe. Nie tylko usprawniają one promowanie ofert, ale też przyczyniają się do sprzedaży inwestycji na długo przed ich ukończeniem. Wyjątkowe działania reklamowe dla firm deweloperskich oferuje zespół Odyssey Crew.


Spis treści
Nowoczesne technologie dla deweloperów
Interaktywna reklama 
Makiety inwestycji 
Trójwymiarowy model
Wirtualny spacer 
Dostęp do gotowych materiałów promocyjnych 
Kompleksowa analiza 
Wirtualne biuro sprzedaży


Reklama dewelopera z Odyssey Crew

Reklama dewelopera może przyjmować róże formy. W każdym jednak przypadku stanowi określony zakres działań marketingowych, których celem jest wzbudzenie zainteresowania u osób zapoznających się z ofertą danej firmy. Dotyczą one przede wszystkim promocji ukończonych i powstających inwestycji, a tym samym zwrócenia uwagi na ich walory - usytuowanie, metraż, cenę czy dostępność. Działania reklamowe nie tylko podnoszą skuteczność promocji, ale też zwiększają wiarygodność dewelopera i jego oferty.

Nowoczesne technologie dla deweloperów

Jedną z najnowocześniejszych form reklamy dla firm deweloperskich jest zastosowanie zaawansowanych rozwiązań technologicznych. W większości są one oparte na nowoczesnych metodach wizualizacji, które wywodzą się z branż gier komputerowych. Efektowne przedstawienie projektu w trójwymiarowej, interaktywnej postaci daje odbiorcom szerokie pojęcie o faktycznym wyglądzie i specyfice inwestycji. Proponowane przez nas rozwiązania dają niemal nieograniczone możliwości w prezentowaniu oferty deweloperskiej.Interaktywna reklama dewelopera

Reklama dewelopera musi być efektywna. To właśnie od skuteczności działań promocyjnych zależą decyzje podejmowane przez potencjalnych inwestorów. Dla odbiorców zainteresowanych ofertą kluczowy jest praktycznie każdy etap procesu sprzedażowego. Umiejętnie przeprowadzony plan reklamowy pozwala na kompleksowe wykorzystanie tej zależności. Nie tylko zachęca klientów do nawiązania kontaktu z biurem, ale też zwraca ich uwagę na najważniejsze zalety prezentowanych inwestycji. Priorytetowe podejście do wizualizacji oraz integracji poszczególnych ofert znacząco wpływa na ostateczny ich odbiór przez klientów.

Makiety inwestycji

Jedną z form reklamy dla firm deweloperskich są interaktywne makiety oferowanych nieruchomości. Spełniają one funkcję zintegrowanego narzędzia sprzedażowego, dostępnego w intuicyjnej aplikacji multimedialnej Homer. Oferowane przez nas rozwiązania zapewnia deweloperom szerokie możliwości prezentacji inwestycji. Staramy się, aby makiety projektowane przez Odyssey Crew były funkcjonalne i estetyczne, a przy tym łatwe w obsłudze. Z powodzeniem spełniają one potrzeby zarówno sprzedawców, jak i zainteresowanych ofertą inwestorów. Makieta to nie tyko atrakcyjny wizualnie cyfrowy odpowiednik inwestycji, ale też bogate źródło informacji na jej temat.

Trójwymiarowy model

Realistyczny wygląd trójwymiarowego modelu inwestycji jest niezwykle szczegółowy. Wysokiej jakości silnik graficzny precyzyjnie odwzorowuje formę zabudowań nieruchomości, a także jej najbliższego otoczenia. Nasze makiety wzbogacone są systemem oświetlenia dynamicznego, dzięki czemu podczas interakcji zobaczyć można specyfikę doświetlenia poszczególnych apartamentów. Sama lokalizacja obiektu opracowana została w postaci intuicyjnej mapy. Przedstawia ona położenie inwestycji w konkretnej części miasta, a także uwidocznia najważniejsze usługi i atrakcje w jej pobliżu.


Interaktywna makieta osiedla

Wirtualny spacer

Jedną z najciekawszych funkcji aplikacji Homer jest możliwość odbycia wirtualnego spaceru po makiecie nieruchomości. Rozwiązanie to pozwala inwestorom na zapoznanie się z obiektem i jego otoczeniem jeszcze przed sfinalizowaniem całego projektu. Klienci mogą zobaczyć w pełni trójwymiarowe odwzorowanie aranżacji wnętrz, co znacząco ułatwia im podjęcie decyzji zakupowej. Aplikacja dysponuje też praktyczną, wygodną w obsłudze wyszukiwarką mieszkań. Deweloper może dzięki temu łatwo przedstawić odbiorcom lokale najbardziej odpowiadające im pod względem parametrów, ceny czy dostępności. .


Czym się wyróżnia reklama dewelopera z Odyssey Crew?

Reklama dewelopera pozwala na znaczące uproszczenie prezentacji jego oferty, co zwiększa świadomość odbiorców inwestycji i ułatwia im podejmowanie decyzji. Narzędzia interaktywne dostarczane przez Odyssey Crew w kompleksowy sposób pobudzają wyobraźnię inwestorów, a jednocześnie wywierają korzystny wpływ na wizerunek firm z branży nieruchomości. Nowoczesne rozwiązania reklamowe mogą przynieść oczekiwane efekty na każdym etapie realizacji inwestycji - począwszy od opracowywania projektu, a skończywszy na fazie sprzedaży mieszkań.

Dostęp do gotowych materiałów promocyjnych

Nasza aplikacja Homer zapewnia dostęp nie tylko do zaawansowanych wizualizacji 3D, ale również wielu innych potencjalnych narzędzi reklamowych. Należą do nich m.in. materiały filmowe czy prezentacje panoramiczne, które wykorzystać można na stronach internetowych, blogach branżowych czy w mediach społecznościowych. Dostępna z poziomu aplikacji baza projektów może być na bieżąco aktualizowana, co daje deweloperowi możliwość szybkiej prezentacji oferty na monitorze komputera czy ekranie smartfonu.

Kompleksowa analiza

Zaletą naszej aplikacji jest wbudowany moduł analityczny. To w pełni autorskie narzędzie, które daje szerokie możliwości planowania strategii reklamowej oferowanych inwestycji. Deweloper może szczegółowo i efektywnie analizować skuteczność działu sprzedażowego, a także obserwować zachowania użytkowników i korzystać z profesjonalnych materiałów wideo. W praktyce narzędzia te pozwalają na skuteczniejsze promowanie oferty oraz docieranie do potencjalnie najlepszej grupy docelowej klientów.Wirtualny salon sprzedaży mieszkań

Z pomocą Wirtualnego salonu sprzedaży mieszkań sprzedawca może automatycznie skomunikować się z klientem, dzięki czemu interaktywna makieta zostanie uruchomiona na dowolnym urządzeniu online - bez konieczności instalacji dodatkowych aplikacji. Rozwiązanie to pozwala na przedstawienie oferty i materiałów inwestycyjnych w szybki, wydajny i bezpieczny sposób. Klienci mogą być obsługiwani kolejno w ustalonej kolejce prezentacyjnej. Reklama dewelopera wymaga zastosowania wielu rozwiązań marketingowych, które w kompleksowy sposób podniosą efektywność oferty. Dotyczy to zarówno podniesienia sprzedaży samych inwestycji, jak i optymalizacji kosztów oraz zwiększenia oszczędności w firmie. Nie bez znaczenia pozostaje możliwość wykreowania odpowiedniego wizerunku dewelopera, od którego rzetelności i wiarygodności w dużym stopniu zależy sukces na rynku nieruchomości. Oferowane przez nas narzędzia pozwalają na sprawną realizację planu reklamowego w atrakcyjnej cenie, z zastosowaniem zaawansowanych technologii oraz nowoczesnych rozwiązań. Zapraszamy do współpracy z Odyssey Crew.

Pomysł już masz,
my zajmiemy się resztą