Wyślij wiadomość Zadzwoń

Reklama dla deweloperów

O
Autor: O C Styczeń 2020
clock 3 lata
Reklama dla deweloperów może przyjmować różną formę. W każdym jednak przypadku umożliwia biurom szybsze dotarcie do potencjalnych klientów. Odpowiednie działania marketingowe usprawniają proces sprzedaży nieruchomości, dzięki czemu inwestycje wykupywane są jeszcze na długo przed faktycznym ukończeniem. Szeroką ofertę w zakresie rozwiązań reklamowych dla firm deweloperskich posiada zespół Odyssey Crew.

Spis treści
Oferta Odyssey Crew
Rozwiązania interaktywne
Aplikacja Homer
Współpraca z Odyssey Crew


Reklama dla deweloperów w Odyssey Crew

Reklama dla deweloperów to wyjątkowo szerokie pojęcie, które obejmuje bardzo rozległy zakres działań. Bez większości z nich nawet najnowocześniejsze i najlepiej usytuowane inwestycje nie miałyby szansy wzbudzić zainteresowania klientów. Rozwiązania oferowane w tym zakresie przez Odyssey Crew są kompleksowe - obejmują produkty marketingowe zwiększające skuteczność promocji inwestycji deweloperskich w bardzo szerokim aspekcie, wpływając jednocześnie na korzystny wizerunek dewelopera.Rozwiązania interaktywne

Rozwiązania interaktywne przedstawiają ofertę deweloperów przy zastosowaniu nowoczesnych technologii, umożliwiając wizualizację praktycznie każdego projektu. Odbiorca zyskuje dzięki temu większą świadomość tego, jak zaprezentuje się finalny efekt inwestycji. Skorzystanie z naszej oferty zapewnia szerokie spektrum możliwości w kwestii nanoszenia poprawek, a tym samym sprzyja unikaniu problemów i rozczarowań. Rozwiązania interaktywne dedykowane są wszystkim deweloperom.

Skuteczna reklama dla deweloperów

Reklama dla deweloperów w nawet 70 proc. odpowiada za decyzje podejmowane przez inwestorów, dla których znaczenie ma każdy etap procesu sprzedaży. Odpowiednie działania marketingowe mogą nie tylko przyciągnąć klientów do biura, ale również skuteczniej zwrócić ich uwagę na jakość i wartość prezentowanej oferty. Wpływając na decyzje zakupowe odbiorców, należy w sposób priorytetowy podejść do procesu sprzedaży, a także odpowiednio zintegrować i zaplanować sposób prezentacji poszczególnych inwestycji.


Interaktywne makiety inwestycji

Interaktywne makiety inwestycji z aplikacją Homer są rozwiązaniem znacząco ułatwiającym sprzedaż nieruchomości. Narzędzie to odpowiada za integrację innych narzędzi sprzedażowych w pojedynczej intuicyjnej aplikacji, a także umożliwia korzystanie z szeregu możliwości prezentacyjnych. W Odyssey Crew projektujemy makiety w taki sposób, aby były łatwe w obsłudze i spełniały wszystkie potrzeby użytkowe. Rozwiązania te charakteryzują się wysoką funkcjonalnością zarówno dla sprzedawców, jak i klientów zainteresowanych inwestycją. Wszystkie informacje zawarte w makiecie prezentowane są w niezwykle atrakcyjnej formie.


Lokalizacja i model 3D

Lokalizacja obiektu przygotowywana jest w formie przejrzystej mapy interaktywnej. Prezentuje ona nie tylko część miasta, w której znajduje się dana inwestycja - obejmuje również najważniejsze atrakcje i usługi w jej pobliżu. Trójwymiarowy model opracowywany jest w sposób niezwykle realistyczny. Wysokiej jakości grafika efektownie odwzorowuje kształt i charakter zabudowań, a także ich najbliższe otoczenie. Za sprawą dynamicznego oświetlenia możliwe jest ponadto zawarcie informacji dotyczących doświetlenia poszczególnych mieszkań.


Spacer 3D i wyszukiwarka mieszkań

Aby bliżej zapoznać się z inwestycją oraz jej otoczeniem na długo przed ukończeniem faktycznej realizacji, klient może odbyć po niej swobodny spacer 3D. Aplikacja jest również wyposażona w wyszukiwarkę mieszkań. Narzędzie to charakteryzuje się intuicyjnością, dzięki czemu pozwala na łatwy wybór apartamentu w wybranej ofercie. Poszczególne mieszkania zostały zaprezentowane w wymodelowanej formie trójwymiarowej, włącznie z aranżacją wnętrz. W rezultacie klient ma doskonałe wyobrażenie zalet przyszłego lokum. Uzupełnieniem całości jest system zintegrowany z CRM lub stroną internetową dewelopera. Oferujemy również profesjonalną obsługę klienta.
Dlaczego warto inwestować w reklamy dla deweloperów?

Reklamy dla deweloperów znacząco skracają czas prezentacji każdej inwestycji, przyspieszając tym samym proces decyzyjny klienta. Oferowane przez nas narzędzia interaktywne i wizualne efektywnie oddziałują na wyobraźnię odbiorców, a także zwiększają ich uwagę. Dodatkową zaletą jest podniesienie prestiżu biur sprzedaży. Na tego typu rozwiązania reklamowe deweloperzy decydują się coraz częściej. Największą efektywność działania marketingowe przynoszą jeszcze na etapie opracowywania projektu, ponieważ pozwalają w jak najlepszy sposób zaprezentować jego szczegółowe założenia odbiorcom.

Aplikacja Homer

Doskonałym rozwinięciem i urozmaiceniem tradycyjnego katalogu jest nasza aplikacja Homer. Umożliwia ona deweloperowi wykreowanie interaktywnego, wirtualnego portfolio. W jego treści zaprezentować można wszystkie kluczowe cechy obiektów oraz ich otoczenia. Baza projektów może być dynamicznie aktualizowana, dzięki czemu każda pozycja będzie zawsze dostępna oraz gotowa do zaprezentowania - np. na dużym ekranie, smartfonie czy w przeglądarce internetowej komputera.


Możliwości aplikacji Homer

Aplikacja Homer pozwala na urządzenie wnętrz prezentowanych mieszkań w dowolnym stylu, z uwzględnieniem podziału pomieszczeń czy doborem wyposażenia. W ten sposób można też wyeksponować najważniejsze walory inwestycji. Zaprojektowane w aplikacji Homer makiety precyzyjnie oddają rzeczywiste atuty obiektów, włącznie z garażami, klatkami schodowymi, wolnymi miejscami postojowymi czy ogrodami na dachu.


Kompleksowa analityka

W aplikacji Homer znajduje się autorski moduł analityczny. Daje on możliwość lepszego zaplanowania strategii promocji inwestycji. Deweloper może dzięki niemu lepiej poznać nawyki swoich klientów, podnosząc tym samym skuteczność działu sprzedażowego. Oferowane przez nas narzędzia pozwalają na analizowanie skuteczności pracowników działu sprzedaży, korzystanie z profesjonalnych materiałów wideo czy obserwowanie zachowań użytkowników aplikacji. Deweloper może wykorzystać te możliwości do promowania swoich inwestycji, a w rezultacie docierać do większej liczby zainteresowanych klientów. 

Gotowe materiały promocyjne

Makieta w aplikacji umożliwia przygotowanie całego zestawu profesjonalnych wizualizacji 3D, materiałów filmowych oraz panoramicznych prezentacji. Wszystkie te narzędzia służą do efektywnej promocji inwestycji w mediach społecznościowych, a także na branżowych blogach czy stronach internetowych


Integracja sprzedaży

Atutem aplikacji Homer jest zgodność z systemami CMS i CRM. Narzędzie to może wymieniać dane za pośrednictwem plików w różnych popularnych rozszerzeniach, np. JSON czy XML. W ten sposób zyskać można stuprocentowe bezpieczeństwo danych klientów, ponieważ poszczególne transfery szyfrowane są protokołem SSL. Rozpoczynając z nami współpracę, każdy deweloper może zbudować wizerunek rzetelnego specjalisty godnego plecenia. Rozwiązania marketingowe proponowane przez nasz zespół skutecznie podnoszą sprzedaż inwestycji, a jednocześnie przyczyniają się do znacznych oszczędności poprzez optymalizację kosztów reklamy. Odpowiednie narzędzia pozwalają na realizację każdego planu w rozsądnym budżecie, zachęcamy zatem do kontaktu. Chętnie przedstawimy Ci wszystkie możliwości.

Inne wpisy

(3 lata)

Interaktywna makieta inwestycji. Jak możesz ją wykorzystać?

(4 lata)

Wizualizacje architektoniczne – zaprezentuj się z najlepszej strony

(3 lata)

Inwestycja deweloperska w 3D

Pomysł już masz,
my zajmiemy się resztą