Wyślij wiadomość Zadzwoń

Reklama nieruchomości – przyspiesz decyzje zakupowe o 23%!

O
Autor: O C Styczeń 2020
clock 3 lata

Reklama nieruchomości powinna prezentować inwestycję w atrakcyjny sposób i zachęcać klientów do zakupu. Obecnie nie warto ograniczać się przy tym do tradycyjnych rozwiązań. Współcześni nabywcy oczekują innowacyjności i nowoczesnego przedstawienia oferty, co pozwoli im dostrzec więcej szczegółów i wyobrazić siebie w danym domu czy mieszkaniu. Takie możliwości daje wykorzystanie interaktywnych narzędzi do prezentacji nieruchomości, które tworzymy w Odyssey.

Spis treści
Czym powinna się wyróżniać?
Atrakcyjna wizualnie
Pobudź wyobraźnię 
Skorzystaj z oferty Odyssey Crew
Co oferujemy?
Planowanie, wizualizacja i sprzedaż 
Innowacyjność i skuteczność


Jaka powinna być reklama nieruchomości?

Dobrze przygotowana reklama nieruchomości powinna skutecznie zachęcać klienta do dokonania zakupu. Obecnie w tym celu nie wystarczą same informacje, deklaracje czy proste oprawy graficzne. Wraz z rozwojem technologii pojawiły się nowe rozwiązania, ale przez to zwiększyły się także wymagania nabywców. Przedstawiona oferta powinna być zatem atrakcyjna i umożliwiać prezentację inwestycji na wielu płaszczyznach. Odpowiednio przygotowana wizualizacja, starannie odda to, jak będzie wyglądać dana nieruchomość, nawet jeżeli jej budowa dopiero nastąpi. Deweloper ma tym samym możliwość podkreślenia atutów, a potencjalni klienci mogą zawczasu wyobrazić sobie samych siebie w tym miejscu, co przekona ich do zakupu.


Atrakcyjna wizualnie

Przy zajmowaniu się sprzedażą trzeba mieć na uwadze to, że w pierwszej kolejności liczy się efekt wizualny. Wielu z nas z natury jest bowiem wzrokowcami, więc szczególny nacisk trzeba położyć na to, żeby reklama prezentowała się atrakcyjnie i ciekawie. Obecnie same informacje czy podstawowe grafiki nie przekonają nikogo do zakupu. Bardzo ważna jest też jakość wizualna przygotowywanych materiałów. Współcześnie wszyscy są już przyzwyczajeni do powszechnego dostępu do nowoczesnych rozwiązań. Tradycyjne wizualizacje przestają być już zatem wystarczające. Nabywcy oczekują wysokiej jakości grafiki oraz interaktywnych makiet, które pozwolą im zapoznać się dokładnie z inwestycją i zwrócić uwagę na szczegóły, które są dla nich istotne. Jest to jeden z głównych atutów oferowanych przez nas usług, gdyż bazujemy na technologiach pozwalających na tworzenie bardzo szczegółowych grafik trójwymiarowych.


 Dokładnie oddawać rzeczywistość i eksponować atuty
Kwestie graficzne przekładają się też bezpośrednio na inny ważny aspekt, a mianowicie realizm. To szczególnie ważne w branży nieruchomości, gdzie wiele inwestycji jest dopiero na etapie planów lub budowy. Ich sprzedaż następuje jednak znacznie wcześniej. Klienci rzadko zadowalają się już zatem opisem oraz pojedynczymi grafikami. Dzięki opracowywanym przez nas projektom możesz wyróżnić się na tle konkurencji i przedstawić realistyczne materiały oraz wizualizacje, a zainteresowanym klientom zaoferować wirtualny spacer po nieruchomości i okolicy. Dzięki temu możesz uwypuklić atuty danej inwestycji, kładąc nacisk na aspekty, które najczęściej przekonują klientów do zakupu.


Chcesz stworzyć reklamę nieruchomości? Podejmij współpracę z Odyssey Crew!

Jeżeli chcesz przedstawić swoją ofertę w atrakcyjny sposób i stworzyć nowoczesną reklamę nieruchomości, to zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Oddajemy w Twoje ręce wyjątkowe narzędzia do wizualizacji, w których wykorzystujemy technologie stosowane przy tworzeniu gier komputerowych. Daje to ogromne możliwości i pozwala przedstawić inwestycję nie tylko w efektowny, ale i bardzo realistyczny sposób. Po wspólnym zaplanowaniu projektu, zajmiemy się stworzeniem interaktywnej makiety, którą z powodzeniem wykorzystasz potem w celach reklamowych, skutecznie przekładając promocję na sukcesy sprzedażowe.

Wirtualny spacer po nieruchomości


Co mamy do zaoferowania?

Podstawą naszego działania jest tworzenie interaktywnych modeli inwestycji. Początki studia opierały się na opracowywaniu projektów wizualizacji historycznych. Takie interaktywne makiety dawały wiele możliwości. Z tego względu wprowadziliśmy do oferty rozwiązania, które doskonale sprawdzają się przy sprzedaży nieruchomości. Korzystając z naszych usług, możesz skutecznie ożywić swoje portfolio, opierając je na interaktywnych i realistycznych makietach. Dzięki nim klient może nie tylko zobaczyć daną inwestycję jeszcze zanim ta została ukończona, ale również od razu może sobie wyobrazić dane miejsce jako swój przyszły dom czy swoje mieszkanie lub biuro. Stworzenie takiego nowoczesnego portfolio jest możliwe dzięki aplikacji Homer. Przygotowane makiety będą zawsze dostępne, dzięki czemu możesz zaprezentować je klientowi na podręcznym urządzeniu, takim jak tablet, na komputerze czy też na większym ekranie. Możliwe jest także skorzystanie z opcji dowolnej aranżacji wnętrza pod kątem określonego stylu oraz zaprezentowanie klientowi nie tylko samego mieszkania, ale również otoczenia, co jest nie mniej istotne. Korzystając z naszej oferty, możesz dokonać prezentacji, która pobudzi wyobraźnię klienta. Nie będzie to przeglądanie suchych informacji czy mało realistycznych grafik, lecz prawdziwa podróż. Dzięki wirtualnej rzeczywistości oraz ekranom dotykowym, możliwa jest pełna interakcja. Pozwala to na zaprezentowanie inwestycji w innym wymiarze. Nowoczesna trójwymiarowa grafika z pewnością zachęci potencjalnego kupca i pozwoli na najlepszą możliwą prezentację inwestycji. Na bazie makiety możemy też przygotować materiały filmowe czy wizualizacje, które możesz wykorzystać do promowania inwestycji poprzez takie kanały reklamowe jak media społecznościowe, blogi czy strony internetowe.

Od planu do sprzedaży

Początkiem współpracy z Odyssey Crew będzie wspólne przygotowanie briefu projektowego i zaplanowanie idealnej, interaktywnej makiety. Masz dzięki temu pewność, że będzie ona zgodna z zakładaną wizją. Bazując na naszych umiejętnościach, doświadczeniu i nowoczesnych technologiach, przygotujemy następnie optymalną wizualizację trójwymiarową. Dzięki temu jakość grafiki będzie naprawdę wysoka, a przedstawiona inwestycja bardzo realistyczna i wyjątkowa. Sama aplikacja stanowi też przy okazji narzędzie ułatwiające sprzedaż, dzięki dodatkowym funkcjom analitycznym.


Innowacyjność i skuteczność

W naszym działaniu bardzo cenimy możliwości, jakie dają dostępne obecnie technologie. Wykorzystując te, które ze wspaniałymi efektami przekładają się na sukcesy branży gier komputerowych, udało nam się opracować nowoczesne narzędzie do prezentacji nieruchomości. Ich ogromnym atutem jest interaktywność. Ten aspekt pozwala zrobić wrażenie na klientach i stwarza duże możliwości względem elastycznego pokazywania danej oferty. Dzięki temu będące dopiero w planach mieszkania, domy czy budynki zostają pokazane w niezwykle rzeczywisty sposób. Klienci mają też możliwość dokładnego zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi inwestycji oraz jej otoczenia. To innowacyjny sposób reklamy, który okazuje się skuteczniejszy niż tradycyjne wizualizacje. To nowoczesna metoda promowania ofert, która przekłada się na dużą efektywność w działaniach marketingowych i sprzedażowych. Jeżeli chcesz opracować reklamę nieruchomości, która będzie wyróżniała się na tle innych, to zapraszamy do współpracy z naszym studio. Pomożemy w przygotowaniu nowoczesnych makiet, dzięki którym możesz zyskać interaktywne portfolio i zareklamować ofertę w innowacyjny sposób. Korzystając z najlepszych technologii, przygotowujemy trójwymiarowe modele, które umożliwią dokonanie wyjątkowej prezentacji, które zachęcą klientów do zakupu!


Inne wpisy

(3 lata)

Wizualizacje budynków. Przyspiesz decyzję zakupową o 23%

(3 lata)

Virtual Reality dla deweloperów

(3 lata)

Interaktywna makieta inwestycji. Jak możesz ją wykorzystać?

Pomysł już masz,
my zajmiemy się resztą