Wyślij wiadomość Zadzwoń

Wirtualne spacery 3D jako doskonałe rozwiązanie dla deweloperów i inwestorów

O
Autor: O C Październik 2019
clock 4 lata
Wirtualne spacery 3D to doskonałe rozwiązanie dla inwestorów i deweloperów. Każdy bowiem wie, jak ważne jest sporządzenie oferty sprzedażowej z potencjałem. Przy tak dużej dostępnej bazie ogłoszeń sprzedaż nieruchomości nie należy do najprostszych, dlatego my, wykorzystując najnowszą technologię, chętnie Ci w tym pomożemy.

Spis treści
Dobry marketing podstawą sprzedaży nieruchomości
Wizualizacje krok po kroku
Skuteczność sprzedażowa a prezentacja obiektu
Aplikacja Homer


Wirtualne spacery 3D dźwignią marketingu

Wirtualne spacery 3D pomogą Ci zaprezentować Twoją inwestycję w jak najlepszym świetle. Wizualizacja budynku zabierze Twoich klientów w wirtualny świat, który już za kilka miesięcy stanie się rzeczywistością. Dzięki naszej aplikacji możesz zbudować swoje interaktywne portfolio, które z powodzeniem zaprezentujesz na dużym ekranie, komputerze lub tablecie, a nawet smartfonie. Pozwoli Ci to zacząć sprzedaż, zanim poniesiesz koszty związane z budową. Niesie to za sobą podwójne korzyści, dla Ciebie jako inwestora oraz dla klienta, który po obejrzeniu swojego potencjalnego mieszkania lub biura wie, że nie kupuje kota w worku. Nasza aplikacja może pokazać wszystkie mocne punkty Twojej inwestycji, które przekonają klienta do zakupu, a to wszystko za pomocą kilku kliknięć. Bez problemu możesz przenosić się między garażem, otoczeniem oraz poszczególnymi pomieszczeniami, a prezentacja może być wykonywana nawet dla wielu osób jednocześnie, co jest ogromną oszczędnością czasu. Wirtualne spacery to profesjonalizm i nowoczesność pod najlepszą postacią.


Krok po kroku

Wirtualny spacer 3D po domu to świetne rozwiązanie, aby uatrakcyjnić ofertę sprzedaży nieruchomości. Ta starannie zaplanowana i przemyślana makieta pozwoli pozyskać nowych klientów oraz przedstawić Twoją inwestycję w jak najlepszym świetle. Jak wygląda tworzenie wirtualnego spaceru krok po kroku?

Planujemy makietę

Razem z Tobą przygotujemy brief projektowy. Po analizie profilu klienta, na podstawie Twoich sugestii oraz naszego doświadczenia, tworzymy bardzo dokładny plan nieruchomości, który obejmuje nie tylko sam budynek, ale i okoliczne atrakcje oraz całe otoczenie zewnętrzne.

Przygotowanie wizualizacji

Wizualizacja wykonana przy użyciu najnowszych technologii, którą wykonamy specjalnie dla Twojej nieruchomości, będzie wyróżniała się najwyższą jakością grafiki oraz niezwykłym realizmem. Aplikacja z interaktywną wizualizacją przeniesie Twoich klientów we wnętrza inwestycji.

Rozpoczęcie sprzedaży

Kiedy makieta z wizualizacją jest już gotowa, możesz zaprosić swoich klientów na wirtualny spacer po nieruchomości. Funkcje aplikacji są dopasowane do Twoich potrzeb, dlatego wszystkie narzędzia sprzedażowe, których dotychczas używałeś, mogą być zintegrowane z naszą aplikacją Homer. Dodatkowo możesz w niej zaplanować strategię reklamową na kolejne miesiące i zacząć sprzedaż najszybciej jak to tylko możliwe.


Interaktywny spacer po nieruchomości
 

Skuteczność sprzedażowa wirtualnych spacerów 3D

Wirtualny spacer 3D pozwoli na stworzenie ogłoszenia z potencjałem. Źle skomponowana oferta sprzedażowa jest uciążliwa nie tylko dla dewelopera, ale przede wszystkim dla klienta. Ogłoszenie z kiepskiej jakości zdjęciami, zdawkowy opis i niewiele istotnych informacji o nieruchomości skutecznie zniechęca do kontaktu z inwestorem. Co za tym idzie? Klient ma problemy ze znalezieniem odpowiedniego mieszkania lub biura, a utrudniony wybór wpływa na niski poziom sprzedaży ze strony dewelopera. Przygotowanie oferty z potencjałem sprzedażowym jest bardzo ważna, a wirtualny spacer 3D zdecydowanie w tym pomoże.

Zalety takiego rozwiązania

Pierwszą i najważniejszą zaletą oferowanego przez nas rozwiązania jest możliwość pokazania klientom najmocniejszych stron budynku, doskonała prezentacja nieruchomości oraz zachęcenie do kupna. Ogłoszenia bez zdjęć lub wizualizacji charakteryzują się znacznie mniejszym zainteresowaniem, często są pomijane podczas przeglądania listy ogłoszeń. Tworząc wirtualny spacer po Twojej inwestycji, możesz mieć pewność, że zainteresowanie nieruchomością znacznie wzrośnie. Kolejną zaletą wprowadzenie takiego spaceru do swojej oferty sprzedażowej są funkcje naszej aplikacji. Oprócz samego budynku możesz skupić się również na podwórku, projekcie otoczenia, wprowadzeniu zieleni – to zawsze przyciąga uwagę klientów. Trzecią zaletą jest stworzenie mapy z atrakcjami i miejscami w pobliżu Twojej nieruchomości. Przedstawienie takich informacji zawsze spotyka się ze słowami uznania wśród osób poszukujących mieszkania lub biura. Dodatkowo nasza aplikacja ma autorski moduł analityczny, który znacznie ułatwi i pomoże Ci w planowaniu reklamy i promocji, poznasz nawyki i oczekiwania swoich klientów, co pozwoli Ci zaplanować strategię i skutecznie zwiększy sprzedaż. Piątą zaletą naszej aplikacji do spacerów wirtualnych 3D jest dostępność gotowych materiałów promocyjnych, które przygotujemy na podstawie makiety. Będą idealne do promocji w sieci, na profilach społecznościowych oraz na stronach z ogłoszeniami nieruchomości. Oferujemy również bezpośredni kontakt z klientem z poziomu naszej aplikacji. Wszystkie dane są dokładnie chronione zgodnie z wymaganiami RODO. Ponadto aplikacja ma możliwość integracji sprzedaży z różnymi systemami, a wszystko jest chronione i szyfrowane protokołem bezpieczeństwa SSL, co daje gwarancję bezpieczeństwa. 
Wirtualny spacer 3D w aplikacji Homer

Wirtualny spacer po domu 3D jest możliwy dzięki naszej aplikacji Homer. Jesteśmy przekonani, że tego typu rozwiązania są przyszłością na rynku nieruchomości. Dzięki wizualizacji stworzonej przez naszą firmę prezentacja mieszkania jeszcze nigdy nie była taka prosta, a najnowocześniejsze technologie sprawiają, że przyszłość zaczyna się właśnie teraz. Aplikacja Homer została stworzona przez ludzi z pasją, którzy jako swoją misję obrali ułatwienie i unowocześnienie całego procesu sprzedaży nieruchomości. Dzięki temu już dzisiaj możemy zaproponować szereg usług, które znacznie wzmocnią Twoją pozycję na rynku i zwiększą zainteresowanie Twoją ofertą. Każdy deweloper wie, że w dobie dzisiejszej konkurencji trzeba się wyróżnić z tłumu i wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów. Jednym ze sposobów, aby to zrobić jest wirtualny spacer 3D. Cennik takiej usługi ustalany jest indywidualnie, podczas ustaleń na temat oferty.

Oferta sprzedaży a wizualizacja 3D

Wizualizacja zachwyca większość klientów, ponieważ pokazuje wiele, a nawet więcej niż można by zobaczyć gołym okiem. Podczas takiej prezentacji zazwyczaj zwraca się uwagę na aspekty, które prawdopodobnie umknęłyby podczas oglądania nieruchomości na żywo. W tym momencie deweloper ma pole do popisu i sam, świadomie może zaznaczyć mocne strony budynku, które będą bardzo dobrze wyeksponowane. Ponadto podczas wirtualnego spaceru klient może przejść się po okolicy, zobaczyć budynek ze wszystkich stron z lotu ptaka i poczuć się, jakby tam był. Na to uczucie składa się idealne odwzorowanie ruchów liści powiewających na wietrze oraz ruch uliczny. Podczas wizualizacji można również zobaczyć, jak budynek będzie wyglądał o różnych porach dnia. Plusów można by wymieniać bez końca, napisz do nas i przekonaj się jak wiele możesz zyskać! Skorzystaj z najnowocześniejszych technologii, stwórz idealną ofertę i zabierz swoich klientów na wirtualny spacer już dziś!


Inne wpisy

(3 lata)

Virtual Reality dla deweloperów

(3 lata)

Makieta 3D inwestycji deweloperskiej

(3 lata)

Marketing inwestycji deweloperskich

Pomysł już masz,
my zajmiemy się resztą