Wyślij wiadomość Zadzwoń

Wizualizacje osiedli z Odyssey Crew

O
Autor: O C Grudzień 2019
clock 3 lata

Wizualizacje osiedli są nowoczesnym sposobem na przedstawienie projektu architektonicznego w efektownej formie. Do ich opracowywania wykorzystuje się grafikę trójwymiarową, która realistycznie ukazuje wizję ukończonej inwestycji. Taka forma prezentacji osiedla to doskonały sposób na jego zareklamowanie, a tym samym zachęcenie do współpracy potencjalnych inwestorów. Realizacją profesjonalnych wizualizacji tego typu zajmuje się firma Odyssey Crew.

 

Spis treści

Trójwymiarowa wizualizacja
Efektowna prezentacja
Jak powstaje wizualizacja? 
Cena 
Jak wybrać biuro projektowe?
Oferta Odyssey Crew

 

Trójwymiarowa wizualizacja osiedla

Dobre pierwsze wrażenie jest bardzo istotne dla osiągnięcia sukcesu w każdej branży. Szczególne znaczenie okazuje się mieć w przypadku dziedzin związanych bezpośrednio z budownictwem i architekturą. Formą zwrócenia uwagi odbiorców na przygotowywany projekt nowego osiedla mieszkaniowego może być opracowanie profesjonalnej wizualizacji trójwymiarowej. To niezwykle efektowna makieta, której zamówienie stanowi doskonałą inwestycję na przyszłość.
Efektowna prezentacja

Głównym celem przygotowania wizualizacji powstającego osiedla jest zaprezentowanie go z jak najlepszej strony. Efektowna prezentacja może wydobyć z projektu inwestycji ogromny potencjał jeszcze przed rozpoczęciem faktycznej budowy. Wizualizacja tego typu jest w stanie skutecznie zachęcić potencjalnych kupujących do skorzystania z oferty. Odbywa się to za sprawą atrakcyjnej formy przedstawienia zalet nowego osiedla, a także pokazania jego dokładnej lokalizacji oraz wszystkich elementów infrastruktury. Przyszły inwestor może dzięki temu lepiej ocenić potencjał projektu oraz przekonać się do wzięcia udziału w przedsięwzięciu. Grafika trójwymiarowa daje ogromne możliwości w dziedzinie kreowania wizualizacji. Przedstawione w takiej formie osiedle jest całkowicie kompletne, włącznie z zagospodarowaniem poszczególnych działek, uwzględnieniem terenów zielonych czy wyszczególnieniem układu wszystkich planowanych budynków.


Makieta osiedla w 3D
 

Jak powstaje wizualizacja osiedla i jaka może być jej cena?

W pełni interaktywna wizualizacja powstaje na podstawie projektu osiedla oraz wymagań dostarczanych przez klienta. W związku z tym jej cena ustalana jest indywidualnie. Początkowy etap to planowanie. Wspólnie przygotowywany jest szczegółowy brief projektowy, na podstawie którego ustala się charakterystykę makiety. Powstały w ten sposób projekt umożliwia rozpoczęcie procesu sprzedaży jeszcze przed sfinalizowaniem transakcji.
 

Projektowanie

Proces tworzenia wizualizacji opiera się na kilku etapach. Pierwszym z nich jest modelowanie, czyli kreowanie trójwymiarowych obiektów. Następnie nakładane są nie różne efekty. Pozwalają one na symulację rozmaitych materiałów. Wizualizacja wymaga też zadbania o odpowiednie oświetlenie. Współczesne technologie pozwalają na wykonanie bardzo dokładnej symulacji odbić światła. Na koniec projekt poddawany jest renderingowi. Gotowa wizualizacja jest starannie dopracowana pod względem realizmu oraz jakości grafiki. Poszczególne projekty posiadają różne funkcje i unikalne efekty, optymalnie dopasowane do potrzeb klienta. Kompleksowa integracja z systemem CRM, dostęp do statystyk oraz mailing to nowoczesne narzędzia sprzedażowe, które pozwalają na łatwiejsze dotarcie do odbiorców oraz utrzymanie z nimi stałego kontaktu.
 

Cena wizualizacji osiedla

W stosunku do oferowanej jakości, stawki za przygotowanie profesjonalnej wizualizacji osiedla nie są duże. Jako bezpośredni wykonawcy jesteśmy w stanie poinformować klienta o wszystkich szczegółach dotyczących wyceny projektu, włącznie z określeniem czynników najmocniej wpływających na ostateczny koszt. Cena wykonania takiej wizualizacji w dużym stopniu zależy od poziomu skomplikowania makiety. Na cenę wpływa także stopień jej fotorealizmu. Oferowane przez nas wizualizacje do złudzenia przypominają swoje rzeczywiste odpowiedniki, co wiąże się ze znacznym wysiłkiem ze strony twórców. Zapraszamy do nawiązania bezpośredniego kontaktu z biurem Odyssey Crew, celem uzyskania szczegółowych informacji na temat cennika. Wysoka jakość wizualizacji wymaga zaangażowania pewnych nakładów finansowych, jednak zdecydowanie warta jest swojej ceny.
 

Jak wybrać studio projektowe przygotowujące wizualizacje osiedli?

To od jakości wizualizacji w dużym stopniu zależy odbiór specyfiki osiedla wśród przyszłych lokatorów osiedli. Decydując się na zrealizowanie takiego projektu, warto starannie wybrać wykonawców. Ich poprzednie realizacje powinny łączyć w sobie wysoki poziom realizmu z efektownością. Im bardziej makieta danego osiedla przypomina prawdziwy obiekt, tym lepszej jest jakości. Nie bez znaczenia pozostaje estetyka, która decyduje o pozytywnym postrzeganiu wizualizacji infrastruktury przez odbiorców. Projektanci zajmujący się realizacją projektu powinni być w stanie udzielić różnych porad odnośnie rozwiązań technologicznych zastosowanych w każdej wizualizacji. Ważne, aby wybrane biuro mogło pochwalić się pomyślnie sfinalizowanymi projektami na koncie. Możliwość porównania ze sobą przygotowanych wcześniej wizualizacji to najlepszy sposób na obiektywną ocenę pracy fachowców. Biura wizualizacji często zamieszczają na swojej stronie internetowej przykłady swoich najlepszych realizacji, co daje duże pojęcie o jakości oferowanych usług. Wszystkie te warunki z powodzeniem spełnia Odyssey Crew.


Biuro projektowe Odyssey Crew

Podstawą działalności Odyssey Crew jest dostarczanie nowoczesnych rozwiązań interaktywnych dla runku nieruchomości. Na swoim koncie mamy liczne projekty zrealizowane dla deweloperów, którzy zyskali dzięki nim znaczną przewagę na rynku sprzedaży mieszkań. Odyssey to studio, które jak najlepiej stara się wykorzystać możliwości oferowane przez nowoczesne technologie. Nasza działalność rozpoczęła się od projektowania wizualizacji historycznych. Celem ich powstania było odtworzenie minionych miejsc i czasów oraz przedstawienie ich w przystępnej formie nowym pokoleniom. Obecnie skłaniamy się również ku tworzeniu makiet interaktywnych o bardziej komercyjnym charakterze. Ich ogromny potencjał sprawił, że postanowiliśmy wprowadzić do oferty aplikacje przeznaczone do sprzedaży nieruchomości. Oferowane przez nas wizualizacje dają szerokie możliwości w personalizacji zarówno domów czy mieszkań, jak i całych osiedli. Staramy się nieustannie podnosić jakość grafiki oraz wachlarz funkcji naszych rozwiązań, które korzystają z kluczowych osiągnięć współczesnej technologii.
 

Wizualizacje w Odyssey

Wizualizacja w doskonały sposób oddaje przyszły wygląd osiedla, a tym samym ułatwia jego ergonomiczne i praktyczne zagospodarowanie. Jesteśmy doświadczonym studiem projektowym. Zajmujemy się dostarczaniem wysokiej jakości wizualizacji, aplikacji interaktywnych oraz środowisk rzeczywistości rozszerzonej. Nasi odbiorcy to przede wszystkim rynek deweloperski w Polsce i za granicą. Tworzymy pełnoprawne rozwiązania m.in. dla szeroko rozumianego marketingu, biznesu, kultury czy edukacji. Obecnie na swoim koncie mamy kilkadziesiąt sfinalizowanych realizacji dla mniejszych, jak i czołowych przedsiębiorstw związanych z branżą. Aby projekt został prawidłowo wykonany i spełniał wszystkie oczekiwania, warto zlecić jego opracowanie specjalistom z Odyssey Crew.


Inne wpisy

(3 lata)

Reklama nieruchomości – przyspiesz decyzje zakupowe o 23%!

(4 lata)

Wizualizacje architektoniczne – zaprezentuj się z najlepszej strony

(3 lata)

Wizualizacje budynków. Przyspiesz decyzję zakupową o 23%

Pomysł już masz,
my zajmiemy się resztą