Wyślij wiadomość Zadzwoń
interaktywna_makieta_3D

Interaktywna makieta 3D osiedla Ursa Home


Napisz wiadomość
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych
Klient:
Unidevelopment
Inwestycja
Unidevelopment - URSA HOME
Adres
Hennela 10, 02-495 Warszawa
Czas projektu
02.2019

Unidevelopment - URSA HOME

Makieta osiedla Ursa Home to wymagający projekt dla klienta z Warszawy. Obiekt ten wyróżnia się wyjątkowo korzystnym położeniem. Osiedle zlokalizowane jest w pobliżu linii kolejowych oraz warszawskiej obwodnicy. W praktyce łączy w sobie atuty kameralnych przedmieść z dynamiką samego centrum. Zamieszkanie w tej części miasta chroni przed zgiełkiem i oddaje do dyspozycji relaksującą enklawę. Umożliwia przy tym swobodne korzystanie z rozbudowanej, śródmiejskiej infrastruktury.


Historia osiedla przedstawionego na makiecie 3D

Nowe osiedle, przedstawione na naszej makiecie 3D, powstanie w bezpośrednim sąsiedztwie ukończonych już wcześniej inwestycji - Ursa Smart City i Ursa Park. W tej części osiedla planowanych jest łącznie 341 mieszkań i 16 lokali usługowych. W pierwszym etapie inwestycji do kupienia są 153 lokale. Do części z nich są przypisane ogródki. Budynki tworzące Ursa Home zwracają uwagę jasną fasadą oraz charakterystycznie udekorowaną elewacją. Motyw ceramiczny to bezpośrednie nawiązanie do pofabrycznej genezy okolicy. Poszczególne mieszkania są bardzo funkcjonalne i dobrze doświetlone, z uwzględnieniem podziału na strefę nocną oraz dzienną.
 

Interaktywna makieta 3D osiedla

Lokale na piętrach wyposażone są w balkony, tarasy lub loggie, podczas gdy apartamenty parterowe oferują dostęp do pięknego ogrodu. Do charakterystycznych elementów osiedla należą leżaki i pergole, które umiejscowiono w przestrzeniach wspólnych. Obszary rekreacyjne położone są w bliskim otoczeniu terenów zielonych. W pobliżu Ursa Home znajduje się wiele innych atrakcji, w tym centrum handlowe Factory Outlet, Urząd Dzielnicy czy aktywny Dom Kultur Arsus. Mieszkańcy mają też łatwy dostęp do parków, w tym Czechowskiego, Achera czy Hassów. Lokalizacja jest szczególnie polecana rodzinom z dziećmi. Place zabaw są bogato wyposażone i kolorowe. Na osoby oczekujące chwili relaksu czekają liczne stawy i fontanny.
 

Unikatowe rozwiązania

Unikatowe rozwiązanie dla tego typu produktu znajduje się w umiejętności budowania wysoce zoptymalizowanej grafiki celującej w urządzenia odbiorców cechujące się stosunkowo niskimi wydajnościami sprzętowymi. Zadanie jest dodatkowo utrudnione w przypadku inwestycji wieloetapowych o dużej powierzchni działki i wielkości uwzględnionego otoczenia, tak jak to ma miejsce w przypadku inwestycji URSA HOME. Nasz projekt wymagał uwzględnienia faktu, że otoczenie ścisłej lokalizacji poddawane jest ciągłej modernizacji. Na osiedlu powstają nowe przestrzenie kulturalne, sportowe i rekreacyjne. Wynika to z nieustannego procesu rewitalizacji terenów pofabrycznych. Następstwem tych działań ma być wprowadzenie rozwiązań przyjaznych dla środowiska, a także podniesienie ogólnej jakości przestrzeni publicznej.
 

Możliwości sprzedażowe

Pomimo obniżania jakości grafiki i atrakcyjności wizualnej makiety (spowodowanej potrzebami optymalizacji projektu) otrzymuje się ogromny walor sprzedażowy jakim jest dostępność oferty bezpośrednio u potencjalnego klienta bez potrzeby jego kontaktu z punktami sprzedażowymi. Produkt dostosowany jest do większości urządzeń mobilnych zarówno pod kątem szybkości funkcjonowania jak i jego responsywności. Ursus jest stosunkowo młodą dzielnicą Warszawy, jednak jej popularność stale wzrasta. Obecnie mieszka tu kilkadziesiąt tysięcy osób. Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego tych rejonów kładzie duży nacisk na zapewnienie dostępu do bogatego zaplecza handlowego i edukacyjnego. Kluczowe okazuje się także zagospodarowanie terenów rekreacyjnych w sposób praktyczny i nowoczesny. Nasza makieta została przygotowana w oparciu o takie właśnie założenia funkcjonalne i urbanistyczne całego przedsięwzięcia.
Realizacje

Podobne

zaspa Vvita Interaktywna makieta 3D inwestycji Zaspa Vvita
arnsvalde.jpg Makieta miasta Arnswalde w 3D
interaktywna-makieta-nieruchomosci-3D
Następna realizacja

Interaktywna makieta 3D osiedla Mota Engil

Pomysł już masz,
my zajmiemy się resztą