Wyślij wiadomość Zadzwoń
interaktywna_makieta_3D

Interaktywna makieta 3D osiedla Ursa Home


Klient:
Unidevelopment
Inwestycja
Unidevelopment - URSA HOME
Adres
Hennela 10, 02-495 Warszawa
Czas projektu
02.2019

Unidevelopment - URSA HOME

Historia obiektu

Nowe osiedle powstanie w bezpośrednim sąsiedztwie ukończonych już wcześniej inwestycji - Ursa Smart City i Ursa Park. W tej części osiedla planowanych jest łącznie 341 mieszkań i 16 lokali usługowych. W pierwszym etapie inwestycji do kupienia są 153 lokale. Do części z nich są przypisane ogródki.

Unikatowe rozwiązania

Projekt jest przykładem równoległej linii makiet, przeznaczonej do obsługi przeglądarkowej. Unikatowe rozwiązanie dla tego typu produktu znajduje się w umiejętności budowania wysoce zoptymalizowanej grafiki celującej w urządzenia odbiorców cechujące się stosunkowo niskimi wydajnościami sprzętowymi. Zadanie jest dodatkowo utrudnione w przypadku inwestycji wieloetapowych o dużej powierzchni działki i wielkości uwzględnionego otoczenia, tak jak to ma miejsce w przypadku inwestycji URSA HOME.

Możliwości sprzedażowe

Pomimo obniżania jakości grafiki i atrakcyjności wizualnej makiety (spowodowanej potrzebami optymalizacji projektu) otrzymuje się ogromny walor sprzedażowy jakim jest dostępność oferty bezpośrednio u potencjalnego klienta bez potrzeby jego kontaktu z punktami sprzedażowymi. Produkt dostosowany jest do większości urządzeń mobilnych zarówno pod kątem szybkości funkcjonowania jak i jego responsywności.


Realizacje

Podobne

4interaktywna_makieta_3D_budynek.jpg Interaktywna makieta nieruchomości Nacarat
5interaktywna_makieta_3D_budynek.jpg Interaktywna makieta inwestycji w 3D Diasfera Łódzka
1interaktywna_makieta.jpg
Następna realizacja

Interaktywna makieta 3D osiedla Port Popowice

Pomysł już masz,
my zajmiemy się resztą