Wyślij wiadomość Zadzwoń

Interaktywna makieta 3D osiedla Mota Engil


Napisz wiadomość
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych
Klient:
Mota Engil
Inwestycja
Mota Engil – YANA
Adres
Jana Kazimierza 35/37, Warszawa
Czas projektu
04.2018

Pierwsza realizacja dla klienta z Warszawy. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom sprzedaż wzrosła o 15% w stosunku do planów.
Interaktywna makieta 3D osiedla Mota Engil to projekt, który uwydatnia wszystkie atuty inwestycji położnej na warszawskiej Woli. Miejsce to łączy w sobie auty wielkomiejskiego życia z cechami typowymi dla spokojnej, bezpiecznej okolicy. Pierwsza realizacja dla klienta z Warszawy. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom sprzedaż wzrosła o 15% w stosunku do planów.

Historia osiedla przedstawionego na interaktywnej makiecie 3D

Inwestycja YANA, w ramach której powstało osiedle przedstawione na interaktywnej makiecie 3D, położona jest na warszawskiej Woli, jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się dzielnic. Powstaje przy ul. Jana Kazimierza 35/37. W najbliższej okolicy znajdują się obszerne tereny zielone, wśród nich niedawno odrestaurowany Park Szymańskiego, Park Sowińskiego oraz Powstańców Warszawy.

Inwestycja Mota Engil

Zielone otocznie stwarza idealne warunki dla miłośników aktywności fizycznej. YANA powstaje w bliskim sąsiedztwie Parku Sowińskiego, Parku Powstańców Warszawy oraz niedawno odrestaurowanego Parku Szymańskiego. Lokalizacja zwraca uwagę także dogodnym położeniem względem centrum. Osoby zdecydowane na osiedlenie się w tym miejscu mogą liczyć na łatwy dostęp do rozbudowanej infrastruktury miejskiej. W okolicy nie brakuje najróżniejszych obiektów sportowych, rekreacyjnych, kulturalnych i handlowych, a także żłobków, szkół czy przedszkoli. Dojazd do centrum samochodem zajmuje zaledwie kilkanaście minut. Mieszkańcy mogą też korzystać z rozbudowanego systemu komunikacji miejskiej.

Interaktywna makieta 3D osiedla Mota Engil

Nasza makieta obejmuje całość inwestycji Mota Engil, na którą składają się dwa budynki o różnej liczbie kondygnacji. Specyficzny charakter projektu podkreśla obecność eleganckiego lobby z recepcją oraz miejsca dla ochrony. Atutem naszego projektu jest wierne odtworzenie komfortu i bezpieczeństwa, które oferuje inwestycja. Mieszkańcy osiedla mogą korzystać z zielonego patio do wyłącznego użytku. Znajduje się tam nie tylko strefa relaksu, ale też nowocześnie zaprojektowana siłownia do uprawiania kalisteniki. Dzięki interakcji z makietą, zobaczyć można panoramę Warszawy z punktu widzenia obiektu. Inwestorom przedstawiane jest także wykończenie wnętrz poszczególnych przestrzeni wspólnych, co stanowi bezpośrednie rozwinięcie stylistyki na zewnątrz budynków.

Unikatowe rozwiązania

Makieta jest przykładem projektu, gdzie otoczenie inwestycji bardzo odbiega od przyszłych planów zagospodarowania i zabudowy. W związku z tym, unikalnym rozwiązaniem jest podjęcie próby odtwarzania dalszego otoczenia nie z obecnej rzeczywistości, ale modelowanie jej na nowo, wyłączenie na podstawie skąpych informacji o jej przyszłym wyglądzie. Znaczna wysokość budynku inwestycji powoduje konieczność zwiększenia zakresu otoczenia inwestycji, przez co poszerza się zakres modelowania nieistniejącej jeszcze urbanistyki miejskiej. Projekt jest przykładem makiety, w której prezentujemy możliwość pokazania inwestycji w miejscach, gdzie cała dzielnica nie jest jeszcze przystosowana do prezentowania swojej atrakcyjności wizualnej i walorów sprzedażowych. Nasza makieta w pełnym trójwymiarze odwzorowuje funkcjonalnie i przestronnie zaaranżowane osiedle. Na uwagę zasługuje zróżnicowanie pod względem metraży mieszkań, pośród których znaleźć można kawalerki i wielopokojowe apartamenty. Staraliśmy się, aby w naszym projekcie uwzględnione zostały balkony, ogrody i loggie, w które wyposażone są poszczególne lokale. Część mieszkań na ostatnich kondygnacjach posiada także tarasy. Wszystkie te atrakcja podziwiać można podczas interakcji z makietą. Zachęcamy do sprawdzania innych naszych realizacji oraz zlecenia wykonania własnego projektu w Odyssey.
Realizacje

Podobne

zaspa Vvita Interaktywna makieta 3D inwestycji Zaspa Vvita
5interaktywna_makieta_3D_budynek.jpg Interaktywna makieta inwestycji w 3D Diasfera Łódzka
1interaktywna_makieta.jpg
Następna realizacja

Interaktywna makieta 3D osiedla Port Popowice

Pomysł już masz,
my zajmiemy się resztą