Wyślij wiadomość Zadzwoń

Interaktywna makieta 3D osiedla Port Popowice


Klient:
Vantage Development
Inwestycja
Vantage Development - Port Popowice
Adres
ul. Maślicka, Wrocław
Czas projektu
12.2018

Interaktywna makieta 3D dla tej inwestycji to największy projekt stworzony przez nas we Wrocławiu. Zakres zbudowanej w 3D makiety obejmował aż 100 km2.

Historia obiektu

Projekt zakłada ponad 10-letnią inwestycję, w wyniku czego powstanie ok. 2,5 tysiąca mieszkań, nowoczesne powierzchnie biurowe i lokale usługowe. Sercem projektu ma być basen portowy, który ma być zrewitalizowany na kolejnych etapach inwestycji.

Unikatowe rozwiązania

Ze względu na ogrom inwestycji powstała konieczność zbudowania ogromniej ilości zabudowy do wszystkich planowanych etapów projektu, jak i również olbrzymiego obszaru otaczającego miasta – w tym przypadku praktycznie całego Wrocławia, z zabudową sięgająca po horyzont. Zastosowane tutaj były wszystkie dostępne technologie grafiki komputerowej, które w interaktywny, dynamiczny sposób potrafią pokazać gęstą i obszerną zabudowę miejską z każdej, dowolnie wybranej pozycji i kadru. Dodatkowo obraz miejski zmienia się wraz ze zmianą pory dnia, prezentując realistyczny wygląd miasta nocą. Obszar inwestycji, wielkość otoczenia, jego oświetlenie, położenie w pobliżu wody, nowoczesny projekt zagospodarowania przestrzennego i nietypowa architektura inwestycji - wszystkie te elementu na niespotykaną do tej pory skalę wymagały unikalnych rozwiązań przy budowie i optymalizacji całego projektu.

Możliwości sprzedażowe

Powstała możliwość prezentacji ogromnych i wieloetapowych inwestycji wkomponowanych w pejzaże całych miast. Pokazanie ich w kompozycji z życiem i porami dnia całego miasta. Wydobycie ich wyróżniających się cech i akcentowanie ingerencji w szeroki pejzaż urbanistyczny.


Realizacje

Podobne

interaktywna_makieta_3D Interaktywna makieta 3D osiedla Ursa Home
4interaktywna_makieta_3D_budynek.jpg Interaktywna makieta nieruchomości Nacarat
interaktywna-makieta-nieruchomosci-3D
Następna realizacja

Interaktywna makieta 3D osiedla Mota Engil

Pomysł już masz,
my zajmiemy się resztą