Nacarat - Dębowa


Client:
Nacarat
Investment
Nacarat - Dębowa
Address
aleja Dębowa 17/19, 53-110 Wrocław
Project Time
02.2018

Niepowtarzalna architektura i piękna lokalizacja. Inwestycje typu premium sprzedają się znacznie szybciej przez zastosowanie interaktywnej makiety.

Historia obiektu

Aleja Dębowa 17-19 oferuje mieszkania w segmencie podwyższonym i premium, wyróżniające się znakomitą lokalizacją, ponadprzeciętną architekturą budynku, zagospodarowaniem terenu oraz dogodną funkcjonalnością mieszkań. Deweloper planuje realizację 41 mieszkań. 30 z nich znajdzie się w czterech, trzykondygnacyjnych budynkach wielorodzinnych. Nacarat wybuduje trzy domy o łącznej powierzchni ponad 1700 mkw., w których wydzieli trzypoziomowe mieszkania.

Unikatowe rozwiązania

Projekt dał wyjątkową okazję do stworzenia możliwości prezentacji inwestycji, w której pojedyncze mieszkanie stawowi znaczną część samego budynku, przez co interaktywna wizualizacja części zewnętrze jest nierozłączna z pokazaniem wnętrz. Dodatkowo inwestycja prezentuje wyjątkową i niespotykaną architekturę, niedającą się wpisać w żadne schematy modelowania obiektów, jakie są stosowanie w typowej architekturze polskich miast. Projekt udowodnił nieograniczone możliwości prezentacji trudnej i nietypowej formy architektonicznej. Dodatkowo udało się tutaj zaprezentować atrakcyjną przestrzeń otoczenia parkowego. Udao się w sposób wydajny umieścić niespotykaną ilość grafiki przedstawiającej roślinność - zarówno drzewostan miejski i parkowy, jak i zieleń niska projektu zagospodarowania terenu. Są to cechy wyjątkowo trudne do osiągnięcia w wizualizacjach interaktywnych.

Możliwości sprzedażowe

Prezentacja wyjątkowości architektury inwestycji – charakter zewnętrznej inwestycji i fasad budynków ściśle powiązane ze strukturą i wystrojem wnętrz. Prezentacja przyrodniczych walorów parkowego otocznia miejskiego w sercu dużego miasta.


Realizations

Similar

makieta_interaktywna_3D_nieruchomości_deweloperskiej_wrocław_vantage_development_port_popowice Vantage Development - Port Popowice
makieta_interaktywna_3D_nieruchomości_deweloperskiej_Gdańsk_Budimex_Nieruchomości_Zaspa_Vvita Zaspa Vvita interaktywna makieta 3D
makieta_interaktywna_3D_nieruchomości_deweloperskiej_Łódż_Duda_Development_Diasfera_Łódzka
next realisation

Duda Development - Diasfera Łódzka

Pomysł już masz,
my zajmiemy się resztą