Wyślij wiadomość Zadzwoń
interaktywna_makieta_3D

Interaktywna makieta nieruchomości Nacarat


Napisz wiadomość
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych
Klient:
Nacarat
Inwestycja
Nacarat - Dębowa
Adres
aleja Dębowa 17/19, 53-110 Wrocław
Czas projektu
02.2018

Niepowtarzalna architektura i piękna lokalizacja. Inwestycje typu premium sprzedają się znacznie szybciej przez zastosowanie interaktywnej makiety.
Interaktywna makieta nieruchomości Nacarat jest dowodem na to, że nawet najbardziej wymagającą inwestycję da się przedstawić w efektownej formie wizualizacji. Przygotowany przez nas projekt szczegółowo odwzorowuje największe atuty obiektu, a zarazem umożliwia inwestorom obiektywną ocenę jego parametrów. Niepowtarzalna architektura i piękna lokalizacja. Inwestycje typu premium sprzedają się znacznie szybciej przez zastosowanie interaktywnej makiety.

Historia nieruchomości Nacarat przedstawionej na interaktywnej makiecie nieruchomości

Aleja Dębowa 17-19 oferuje mieszkania w segmencie podwyższonym i premium, wyróżniające się znakomitą lokalizacją, ponadprzeciętną architekturą budynku, zagospodarowaniem terenu oraz dogodną funkcjonalnością mieszkań. Deweloper planuje realizację 41 mieszkań. 30 z nich znajdzie się w czterech, trzykondygnacyjnych budynkach wielorodzinnych. Nacarat wybuduje trzy domy o łącznej powierzchni ponad 1700 mkw., w których wydzieli trzypoziomowe mieszkania.

Unikatowe rozwiązania

Projekt dał wyjątkową okazję do stworzenia możliwości prezentacji inwestycji, w której pojedyncze mieszkanie stawowi znaczną część samego budynku, przez co interaktywna wizualizacja części zewnętrze jest nierozłączna z pokazaniem wnętrz. Dodatkowo inwestycja prezentuje wyjątkową i niespotykaną architekturę, niedającą się wpisać w żadne schematy modelowania obiektów, jakie są stosowanie w typowej architekturze polskich miast. Projekt udowodnił nieograniczone możliwości prezentacji trudnej i nietypowej formy architektonicznej. Dodatkowo udało się tutaj zaprezentować atrakcyjną przestrzeń otoczenia parkowego. Udało się w sposób wydajny umieścić niespotykaną ilość grafiki przedstawiającej roślinność - zarówno drzewostan miejski i parkowy, jak i zieleń niska projektu zagospodarowania terenu. Są to cechy wyjątkowo trudne do osiągnięcia w wizualizacjach interaktywnych.

Interaktywna makieta nieruchomości Nacarat

Przygotowana przez Odyssey makieta Nacarat to pod wieloma względami wyjątkowo innowacyjny projekt. W jego realizacji staraliśmy się niemal całkowicie odejść od statycznej formy prezentacji. Postawiliśmy jednocześnie na wkomponowanie w przestrzeń efektownych elementów interaktywnych, dzięki czemu końcowy rezultat zapewnia całkowicie unikalne wrażenia. Zastosowana przez nas forma wizualna podkreśla wszystkie walory estetyczne nieruchomości, a zarazem zwraca uwagę na jej praktyczne atuty.

Możliwości sprzedażowe

Prezentacja wyjątkowości architektury inwestycji – charakter zewnętrznej inwestycji i fasad budynków ściśle powiązane ze strukturą i wystrojem wnętrz. Prezentacja przyrodniczych walorów parkowego otocznia miejskiego w sercu dużego miasta. Interaktywna makieta nieruchomości Nacarat w niezwykle efektowny sposób odwzorowuje rzeczywisty wygląd tego urokliwego obiektu. Pod wieloma względami udało nam się odtworzyć w projekcie specyficzny charakter całego osiedla. Nie brakuje w nim przedwojennych kamienic i willi, które zlokalizowane są wzdłuż odsłoniętych od głównych dróg uliczek. Cisza i spokój otoczenia wynika także z bliskiej obecności terenów zielonych. Nie bez znaczenia pozostaje unikalna architektura, która zachęca osoby zaznajomione z naszą makietą do skorzystania z oferty dewelopera.

Makiety interaktywne w Odyssey

Dzięki interaktywności udało nam się w odpowiedni sposób zaprezentować odbiorcom wysoki standard oraz funkcjonalność nieruchomości Nacarat. W rezultacie zastosowane rozwiązania mogą skutecznie przyciągnąć osoby, które poszukują warunków mieszkaniowych zapewniających dużą swobodę. Na szczególną uwagę w projekcie zasługują przynależne do poszczególnych lokali balkony. Ich rozmieszczenie obmyślone zostało w taki sposób, aby sąsiedzi nie naruszali nawzajem swojej prywatności. Zachęcamy do skorzystania z oferty Odyssey oraz zapoznania się z pozostałymi zrealizowanymi przez nas projektami!
Realizacje

Podobne

interaktywna_makieta_3D Interaktywna makieta 3D osiedla Ursa Home
zaspa Vvita Interaktywna makieta 3D inwestycji Zaspa Vvita
interaktywna-makieta-nieruchomosci-3D
Następna realizacja

Interaktywna makieta 3D osiedla Mota Engil

Pomysł już masz,
my zajmiemy się resztą