Wyślij wiadomość Zadzwoń
zaspa

Interaktywna makieta 3D inwestycji Zaspa Vvita


Napisz wiadomość
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych
Klient:
Budimex Nieruchomości
Inwestycja
Zaspa Vvita
Adres
Gdańsk aleja Jana Pawła II
Czas projektu
04.2019

Pierwszy etap nowej inwestycji Budimexu w dzielnicy Zaspa w Gdańsku
Interaktywna makieta 3D inwestycji Zaspa VVita to niezwykle interesujący projekt, który przygotowany został z myślą o kliencie z Gdańska. Miasto to należy do najatrakcyjniejszych miejsc w rejonie całego polskiego wybrzeża. Zachwycające są chociażby okolice Motławy czy Stare Miasto. Na szczególną uwagę zasługuje jednak Zaspa VVita. Pierwszy etap nowej inwestycji Budimexu w dzielnicy Zaspa w Gdańsku.

Historia inwestycji Zaspa VVita przedstawionej na interaktywnej makiecie

Pierwszy etap inwestycji Zaspa VVita obejmuje dwa budynki 17-piętrowe, zlokalizowane na skrzyżowaniu ulic Hynka i Dywizjonu 303. Projekt zwraca uwagę nowoczesną stylistyką. Bryły wzbogacone zostały przeszkleniami, co nadało im lekkości. Na elewacjach dominować mają najmodniejsze obecnie odcienie bieli, szarości oraz grafitu Nazwa osiedla Zaspa VVita wyłoniona została w specjalnym konkursie, a o jej wyborze zadecydowali sami mieszkańcy. Stanowi formę serdecznego powitania, a jednocześnie podkreśla niezwykłą witalność dzielnicy. Tego właśnie oczekiwali mieszkańcy miasta na zaniedbanym, opuszczonym dawniej pasie. Neon prezentujący logo Zaspa VVita ma rozbłysnąć na elewacji od strony SKM-ki.
 

Interaktywna makieta 3D

Zaletą mieszkania na Zaspie jest bliska dostępność plaży. Zaledwie kilkanaście minut rowerem zajmuje dotarcie do niektórych z nich, np. w Brzeźnie czy Jelitkowie. Mieszkańcy doceniają liczne okazje do spacerów, rodzinnych zabaw czy rekreacji nad morzem. Jedynie pół godziny zajmuje z kolei dotarcie na molo w Sopocie. Zaspa to miejsce spokojne, ale niezwykle rozbudowane pod względem infrastruktury. W bliskim sąsiedztwie znajduje się przedszkole oraz szkoła podstawowa. Niedaleko znaleźć można także szpital, kościół, dom kultury czy słynny klub Plama. W okolicy nie brakuje licznych sklepów osiedlowych, punktów usługowych oraz innych obiektów handlowych. Projekt wymagał uwzględnienia wyróżniających cech Zaspy. Lokalizacja ta słynie na całym świecie ze wspaniałych murali. Stanowi obecnie jedną z najważniejszych zintegrowanych galerii malarstwa monumentalnego w całej Europie.
 

Unikatowe rozwiązania

Zaspa VVita to osiedle zaprojektowane z myślą o potrzebach mieszkańców. Wszystkie aspekty przedsięwzięcia zostały starannie przemyślane, dzięki czemu całość wyróżnia się spójnością pod względem estetycznym i architektonicznym. Nasza makieta w dużym stopniu oddaje wielkomiejski szyk rozświetlonych witryn lokali usługowo-handlowych, które obok mieszkań mają być główną atrakcją budynków. Nie bez znaczenia dla efektowności projektu jest obecność terenów zielonych. Makieta nawiązuje do oczekiwań mieszkańców osiedla, którzy razem z deweloperem wyłonili wspólną ideę Zaspa VVita. Ma ona łączyć w sobie nowoczesne rozwiązania architektoniczne, przestrzenie ogólnodostępne oraz łatwe przejścia między poszczególnymi osiedlami.
 

Możliwości sprzedażowe

Zaspa VVita to inwestycja, która w dużym stopniu modernizuje okoliczne osiedle oraz drogową infrastrukturę. W projekcie konieczne okazało się uwzględnienie zupełnie nowych ulic, chodników, ścieżek rowerowych, rond czy latarni. O poważnym podejściu do inwestycji zwiększających bezpieczeństwo i wygodę użytkowania osiedla świadczy znaczny budżet projektu. Przygotowanie naszej makiety wymagało odniesienia do planów zagospodarowania i zabudowy, a jednocześnie uwzględnienia otoczenia wciąż niesfinalizowanej inwestycji. Ze względu na znaczne rozmiary budynków, koniczne okazało się poszerzenie zakresu otoczenia oraz zakresu modelowania miejskiej urbanistyki. Postanowiliśmy przy tym wykorzystać wszystkie dostępne informacje oraz opracować projekt, który w jak największym stopniu spełni potrzeby dewelopera. W rezultacie nasza makieta ma szanse znacząco podnieść zainteresowanie osiedlem Zaspa VVita w Gdańsku.
Realizacje

Podobne

interaktywna-makieta-nieruchomosci-3D Interaktywna makieta 3D osiedla Mota Engil
arnsvalde.jpg Makieta miasta Arnswalde w 3D
5interaktywna_makieta_3D_budynek.jpg
Następna realizacja

Interaktywna makieta inwestycji w 3D Diasfera Łódzka

Pomysł już masz,
my zajmiemy się resztą