Wyślij wiadomość Zadzwoń

Inwestycja deweloperska w 3D

O
Autor: O C Luty 2020
clock 4 lata

Inwestycja deweloperska w 3D to nowoczesna forma prezentacji oferty mieszkaniowej. Innowacyjne technologie znacząco ułatwiają deweloperom przyciąganie odpowiednich grup docelowych. Umożliwiają również skupienie uwagi odbiorcy na kluczowych atutach nieruchomości. Prezentacje 3D opierają się na komunikacie wizualnym, który najefektywniej uruchamia wyobraźnię potencjalnego inwestora. W rezultacie może skutecznie zachęcić go do kupna mieszkania.


Spis treści
Interaktywna makieta inwestycji
Funkcjonalność dopasowana do potrzeb 
Zaangażowanie odbiorców 
Wzrost zaufania do dewelopera 
Wysoka jakość grafiki 
Skuteczna reklama 
Oferta Odyssey Crew

Inwestycja deweloperska w 3D

Inwestycja deweloperska w 3D to rozwiązanie znacząco wpływające na efektywność sprzedaży. Nawet do 70% decyzji zakupowych podejmujemy pod wpływem zaangażowania oraz tego, w jaki sposób zostaniemy potraktowani w trakcie procesu sprzedaży. Dlatego w czasach boomu mieszkaniowego, gdy coraz droższa reklama przyciągnie klienta do naszego biura, to rzeczą najistotniejszą jest sprawić, aby w trakcie wizyty nasza oferta dodatkowo zyskała na wartości. Jeżeli chcemy wpłynąć na decyzję o zakupie mieszkania, powinniśmy podejść do miejsca sprzedaży w sposób priorytetowy, a do prezentacji mieszkań w sposób zintegrowany i zaplanowany. Sprawdzonym rozwiązaniem na galopującą dziś sprzedaż nieruchomości są interaktywne makiety inwestycji. To rewolucyjne rozwiązanie nie tylko integruje praktycznie wszystkie dotychczasowe narzędzia sprzedażowe w jedną intuicyjną aplikację. Ale przede wszystkim, dzięki swojej kompleksowości, otwiera, nawet przed niedoświadczonymi sprzedawcami, zupełnie nowe możliwości prezentacyjne.


Interaktywna makieta inwestycji

Dla osób zdecydowanych na zakup mieszkania często dużym problemem okazuje się brak przystępnej i atrakcyjnej prezentacji oferty. Na rynku nieruchomości od wielu lat wykorzystywane są różne formy wizualizacji, jednak do niedawna zbyt mocno odbiegały one od rzeczywistości. Zakup mieszkania jest ważną życiową inwestycją, a tym samym długotrwałym i nierzadko trudnym procesem. Aby uniknąć rozczarowania klientów przy zderzeniu wyobrażeń z rzeczywistością, warto udostępnić im interaktywną makietę inwestycji.

Funkcjonalność dopasowana do potrzeb

Interaktywne makiety inwestycji zaprojektowano w taki sposób, aby odpowiadały wszystkim potrzebom prezentacyjnym i były łatwe w obsłudze zarówno dla sprzedawców, jak również osób poszukujących mieszkania. Intuicyjny interfejs aplikacji wyświetlony na ekranie dotykowym to jednak nie koniec zalet. Również wszystkie informacje dotyczące inwestycji zostały przedstawione w atrakcyjny sposób: Lokalizacja – przygotowana w formie interaktywnej mapy w przejrzysty sposób prezentuje, w której części miasta znajduje się inwestycja oraz wszystkie usługi i najważniejsze atrakcje w jej pobliżu, Model 3D inwestycji – za pomocą wysokiej jakości grafiki w realistyczny sposób odwzorowuje charakter i kształt zabudowań oraz ich najbliższego otoczenia, a dzięki dynamicznemu oświetleniu zawiera informacje o doświetleniu poszczególnych mieszkań, Swobodny spacer 3D – pozwala na bliższe zapoznanie się z inwestycją i jej otoczeniem na długo przed jej faktyczną realizacją, Wyszukiwarka mieszkań – aplikacja wyposażona została również w intuicyjną i łatwą w obsłudze wyszukiwarkę mieszkań, która pozwala w szybki sposób wybrać odpowiedni apartament spośród dostępnej oferty, Mieszkania w 3D – wymodelowane mieszkania wraz z profesjonalną aranżacją wnętrz dają klientowi lepsze wyobrażenie zalet jego przyszłego lokum. Całość uzupełniona o system zintegrowany ze stroną www lub CRM’em dewelopera oraz wysokiej klasy obsługę klienta to pewna inwestycja.


model inwestycji deweloperskiej


Zaangażowanie odbiorców

Deweloper może wdrażać nowoczesne technologie na praktycznie każdym etapie sprzedaży inwestycji. Pozwalają one na uzyskanie nowoczesnej formy reklamy, a jednocześnie zapewniają efektywną komunikację z klientem. Ich zastosowanie daje możliwość korzystania z zupełnie nowych kanałów dotarcia do odbiorcy. Skutecznie zastępują tradycyjne opisy, rysunki techniczne i plany architektoniczne, umożliwiając inwestorom odbycie wirtualnego spaceru czy zobaczenie multimedialnej prezentacji. Rozwiązania tego typu są najbardziej efektywne, ponieważ w pełni angażują odbiorców.

Wzrost zaufania do dewelopera

Kreowanie bezpośredniego, jednoznacznie pozytywnego doświadczenia z marką lub produktem to podstawa udanego marketingu. Oparte na tym mechanizmie przekazy są w stanie pobudzić emocje odbiorcy. Interaktywne wizualizacje wpływają na decyzje inwestorów znacznie skuteczniej niż zwykłe formy reklamy. Zaufanie potencjalnych klientów do nowoczesnych technologii wynika z ich efektywności oraz praktyczności. Za sprawą rozwiązań oferowanych przez Odyssey Crew klient może uzyskać dostęp do informacji o nieruchomości w czasie rzeczywistym.

Wysoka jakość grafiki

Trójwymiarowe prezentacje inwestycji deweloperskich wyróżniają się wysoką jakością grafiki. Przekłada się to na większy realizm doświadczeń klienta, które za każdym razem są unikalne. Odbycie spaceru po mieszkaniu, możliwość wyjrzenia przez okno czy zmiana aranżacji elementów wyposażenia to tylko niektóre z możliwości.

Inwestycja deweloperska w 3D jako skuteczna reklama

Inwestycja deweloperska w 3D jest skutecznym sposobem promocji oferty dewelopera. Udostępnienie takiej formy prezentacji kojarzy się z wysoką jakością usług oraz prestiżem, dzięki czemu może przekonać odbiorcę do skorzystania z oferty. Większość osób planujących zakup mieszkania poszukuje interesujących inwestycji przede wszystkim w Internecie. Zamieszczenie na stronie trójwymiarowych makiet oraz innych atrakcji może przedstawić dewelopera z bardzo korzystnej strony, podnosząc jego renomę oraz wyróżniając ofertę na tle konkurencji.Skuteczność potwierdzają badania

„Na podstawie badań przeprowadzonych wśród deweloperów stwierdzamy, że interaktywne makiety inwestycji skracają czas prezentacji nawet o 30% oraz przyśpieszają proces decyzyjny klienta o 23%. Dzięki wizualnym i interaktywnym możliwościom aplikacji pozytywnie oddziałują na wyobraźnię, a także zdecydowany sposób zwiększają uwagę klientów na eventach oraz podnoszą prestiż biur sprzedaży. – mówi Adam Bral, CEO Odyssey Crew – Nic więc dziwnego, że coraz większa liczba deweloperów decyduje się na tego typu rozwiązania”. Na podstawie badań przeprowadzonych wśród deweloperów stwierdzamy, że interaktywne makiety inwestycji skracają czas prezentacji nawet o 30% oraz przyśpieszają proces decyzyjny klienta o 23%.

Odyssey Crew

Inwestycja deweloperska w 3D to jedna z ciekawszych propozycji oferowanych przez nasz zespół. Prowadzimy studio specjalizujące się w tworzeniu interaktywnych makiet, wizualizacji 3D, prezentacji Virtual Reality oraz innych nowoczesnych rozwiązań dla deweloperów o ogromnym potencjale sprzedażowym. Jesteśmy w stanie zapewnić inwestorom doświadczenia, które skutecznie zainteresują prezentowaną ofertą i zachęcą do nawiązania współpracy. Opracowywane przez nas aplikacje w sposób kompleksowy usprawniają proces sprzedaży nieruchomości poprzez zróżnicowane możliwości ich prezentacji i personalizacji. Rozwiązania 3D przygotowywane przez Odyssey Crew wyróżniają się wysoką jakością grafiki oraz bogatym zakresem funkcji, dzięki którym każda inwestycja będzie dostępna na wyciągnięcie ręki. Zapraszamy do współpracy.

Inne wpisy

(4 lata)

Makieta osiedla jako wsparcie w sprzedaży nieruchomości

(4 lata)

Wizualizacje architektoniczne – zaprezentuj się z najlepszej strony

(4 lata)

Marketing inwestycji deweloperskich

Pomysł już masz,
my zajmiemy się resztą